Lipiec
22
18:47
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

REKLAMA
REKLAMA
Technika

Atrakcyjny kredyt na zakup maszyn Ursusa

Dodane 20 stycznia 2017 o 10:00   Źródło: mat. prasowy Ursus S.A.
Ursus 046
Fot. J. Przyrowski

W związku ze skokowym wzrostem popytu na ciągniki Ursusa, spółka wprowadza nową ofertę finansowania zakupu fabrycznego sprzętu dla rolników przygotowaną przez Banki Polskiej Spółdzielczości SA. Nowa oferta kredytowa  umożliwia rolnikom dostęp do atrakcyjnych kredytów oraz dopasowanie warunków finansowania do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. To już kolejna oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursusa. Takie działania przekładają się na wzrost zainteresowania produktami spółki oraz umacniają jej pozycję na rynku.

– Ursus to marka o ogromnym potencjale. Rok 2016 był rekordowy dla Ursusa pod względem sprzedaży na polskim rynku, jako jedyni odnotowaliśmy skokowy wzrost rejestracji nowych ciągników. W 2017 r. będziemy dalej umacniać pozycję na rynku w segmencie ciągników i maszyn rolniczych, który gwarantuje spółce dalsze dynamiczne wzrosty. Nowa oferta kredytowa zakupu fabrycznego przełoży się na dostępność naszych produktów dla rolników, a to z kolei wpłynie na zwiększenie ich sprzedaży – mówi Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus SA.

Według Polskiego Związku Motoryzacyjnego na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców Ursus odnotował wzrost udziału w polskim rynku do 10,3% za 2016 r. z poziomu 3,22% w 2015 r. Tylko w grudniu 2016 r. udział Ursusa w ogólnej liczbie rejestracji ciągników wyniósł 32%.

Dzięki umowie zawartej między Ursusem a Bankiem Polskiej Spółdzielczości, polscy rolnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty programu finansowania fabrycznego. Program zawiera atrakcyjne warunki, takie jak np. brak konieczności wnoszenia wkładu własnego, malejące raty oraz okresy kredytowania maksymalnie do 15 lat.

Oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursusa stanowi uzupełnienie dla podpisanej w ubiegłym roku umowy ze Spółdzielczą Grupą Bankową. Od tej pory klienci spółki mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów na zakup produktów Ursusa na obszarze całej Polski.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...