Listopad
19
08:40
Imieniny:
Elżbiety, Faustyny, Pawła
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Kontakt

Hortpress Sp. z o.o.

ul. Wołoska 7
Budynek Mars, klatka D (1. piętro)
02-675 Warszawa

KRS: 0000028152 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy - XIII Wydział Gospodarczy KRS
Regon: 002003965
NIP: 526 000 23 46
Wysokość kapitału zakładowego: 850.000,00 zł

Nr rachunku: 34 1160 2202 0000 0001 1709 0735 (dla odbiorców indywidualnych przy przedpłatach za prenumeratę i książki).

tel. 22 45 46 100
kom. 48 607 190 803
faks: 22 490 93 23
e-mail: biuro@hortpress.com, zamowienia@hortpress.com

    Tomasz Majchrowski

    Prezes Zarządu
    t.majchrowski@hortpress.com

    Adam Koziolek

    Członek Zarządu

    Agrotechnika, Agro-technika.pl, Pod Osłonami



    Iwona Masłowska
    iwona.maslowska@pliv.pl
    Tel. (+48) 600 363 339



    Sad Nowoczesny



    Anna Możdżyńska
    a.mozdzynska@sadnowoczesny.pl
    Tel. (+48) 693 650 015



    WiOM Warzywa i Owoce Miękkie



    Małgorzata Czubek
    m.czubek@warzywaiowoce.pl
    Tel. (+48) 698 368 993



    Programy ochrony, książki, dodatki



    Agnieszka Sobieraj
    a.sobieraj@hortpress.com
    Tel. (+48) 696 031 524



    Pieczarki


    Zofia Pomiankowska, Monika Pomiankowska

    pieczarki@hortpress.com
    Tel. (+48) 600 221 251



    Barbara Szyndel

    Redaktor Naczelna
    b.szyndel@hortpress.com

    Jan Przyrowski

    Z-ca redaktora naczelnego
    j.przyrowski@hortpress.com

    Aleksandra Jóźwicka

    Redaktor Naczelna
    a.jozwicka@sadnowoczesny.pl


    Agnieszka Okła

    Redaktor
    a.okla@sadnowoczesny.pl

    Henryk Czerwiński

    Redaktor
    h.czerwinski@sadnowoczesny.pl

    Katarzyna Wójcik

    Redaktor Naczelna
    k.wojcik@warzywaiowoce.pl


    Maciej Kania

    Redaktor
    m.kania@warzywaiowoce.pl

    Marta Szyperek

    Redaktor
    m.szyperek@warzywaiowoce.pl


    Katarzyna Krajewska

    Grafik
    k.krajewska@warzywaiowoce.pl

    Zofia Pomiankowska

    Redaktor naczelna
    pieczarki@hortpress.com
    Tel. (+48) 600 221 251

    Monika Pomiankowska

    Z-ca redaktora naczelnego
    pieczarki@hortpress.com

    Grażyna Ciołkowska-Paluch

    Redaktor
    ksiazki@hortpress.com


    Agnieszka Czarnocka

    Redaktor prowadzący
    a.czarnocka@hortpress.com


    Anna Skoczyńska

    Redaktor
    a.skoczynska@hortpress.com


    Anna Chyckowska

    Redaktor prowadzący
    a.chyckowska@hortpress.com

    Barbara Bańska

    Specjalista ds. dystrybucji
    b.banska@hortpress.com


    Maciej Gałecki

    Specjalista ds. dystrybucji
    m.galecki@hortpress.com

    Tadeusz Szymański

    Kierownik magazynu
    t.szymanski@hortpress.com


    Mariusz Marczak

    Brand manager
    m.marczak@hortpress.com

Listopad, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu