Lipiec
22
18:43
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

REKLAMA
REKLAMA
Technika

New Holland Agriculture przejęła Kongskilde Agriculture

Dodane 3 lutego 2017 o 09:41   Źródło: mat. prasowy CNH Industrial
Seed_Drill_1A_EMEA_APAC
Fot. firmowa

Po ogłoszeniu tej informacji w październiku marka New Holland Agriculture jest gotowa do poszerzenia swojej bogatej oferty i wprowadzenia na rynek nowych produktów.

Dzieje się tak, ponieważ CNH Industrial zakończyło przejęcie sektora rolniczego Grass and Soil spółki Kongskilde Industries, będącej częścią Grupy Danish Group Dansk Landbrugs Grovvareselskab (DLG A.m.b.A.)

Ta jednostka biznesowa, posiadająca dwie fabryki rozmieszczone w Polsce i Szwecji oraz inne obiekty w regionach EMEA, APAC i NAFTA, została przejęta przez CNH Industrial 1 lutego 2017. Przejęcie to znacznie poszerzy i uzupełni ofertę marki New Holland, wzbogacając ją o portfolio kluczowych produktów W wyniku tych działań New Holland Agriculture poszerzy swoją ofertę o rozwiązania dotyczące upraw, siewu, siana i kiszonki takich firm, jak Kongskilde, Överum, Howard i JF. Firma Kongskild, a także działy sprzedaży, dilerzy i importerzy będą mogli kontynuować swoją działalność bez przeszkód, zapewniając ciągłość obsługi klientów. New Holland będzie stopniowo integrować nowe rozwiązania rolnicze ze swoją ofertą produktową.

„Jest to bardzo istotny krok naszej strategii, który ma na celu obsługę naszych klientów na całym świecie oraz zapewnianie im innowacyjnych i kompletnych rozwiązań dostosowanych do każdych potrzeb.” – skomentował prezydent marki New Holland Agriculture Carlo Lambro. „Tworzymy silną, globalną platformę, która będzie zapewniać wzrost markom Kongskilde i New Holland Agriculture”.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...