Grudzień
05
15:46
Imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Nowa strona internetowa ciągników CLAAS

Dodane 4 maja 2017 o 09:05   Źródło: mat. prasowy CLAAS
CLAAS Tractor Website

Nowa strona internetowa ciągników CLAAS tractors-making-of.claas.com. informuje, ile technologii know-how jest ukryte w ciągniku CLAAS i jakie etapy rozwoju są wymagane od pierwszego pomysłu do wykonania produktu w najnowszej technologii.  

W zamieszczanych na niej krótkich filmach i wywiadach zarówno pracownicy CLAAS, jak i rolnicy dostarczają podstawowych informacji i dzielą się osobistymi spostrzeżeniami na wszystkich etapach planowania, rozwoju i produkcji ciągników.

Na nowej stronie entuzjaści ciągników CLAAS dowiedzą się na przykład, jak twórcy CLAAS konsultują z rolnikami i wykonawcami ich wymagania i oczekiwania oraz włączają je do projektowania nowych modeli. Istnieje również unikalny wgląd w fazie rozwoju, w którym inżynierowie opracowują na komputerach nowe koncepcje ciągnika, z których następnie modele z materiałów kompozytowych powstają w rzeczywistym rozmiarze. Na podstawie tych modeli, nowe ciągniki w gospodarstwach i przedsiębiorstwach na całym świecie są sprawdzane i poddane dalszej optymalizacji. Nawet skomplikowany proces walidacji CLAAS jest częścią ukazaną na stronie internetowej. Na przykład, jak nowa seria ciągników poddana jest testom wytrzymałości przy ekstremalnych obciążeniach w centrum testowym CLAAS w Le Mans.

Strona Making-of pokazuje również, jak firma CLAAS tworzy każdy ciągnik indywidualnie przystosowany do specyficznych wymagań każdego klienta, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy. Spojrzenie na produkcję ujawnia między innymi jak tworzy się kabiny wyposażone panele przyrządów, układ hamulcowy i inne grupy montażowe na długości 200 metrów linii produkcyjnej, jak osie, przekładnie i inne ważne podzespoły są wykonywane i jak działa lakiernia.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Grudzień, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu