Lipiec
22
18:43
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

REKLAMA
REKLAMA
Technika

Nowy rozsiewacz nawozów Amazone ZA-V Easy

Dodane 14 lutego 2017 o 09:17   Źródło: mat. prasowy Amazone
Podobnie jak wszystkie typy produktów ZA-V, warianty EasySet są wyposażone w precyzyjne mechanizmy rozsiewające dla szerokości roboczych od 10 do 36 m oraz w Soft Ballistic System SBS (fot. firmowa)

Nowością w ofercie firmy Amazone jest rozsiewacz nawozów ZA-V, wyposażony w komputer EasySet, umożliwiający wyjątkowo łatwą i komfortową obsługę. Wszystkie podstawowe funkcje rozsiewacza są elektrycznie regulowane  i sterowane tym komputerem.

Podobnie jak wszystkie typy produktów  ZA-V, r

ównież warianty EasySet są wyposażone w precyzyjne mechanizmy rozsiewające dla szerokości roboczych od 10 do 36 m oraz system łagodnego prowadzenia Soft Ballistic System SBS. Oferowane są zbiorniki o pojemności od 1400 do 4200 l oraz możliwość wyposażenia w układ Limiter V+ do rozsiewu granicznego, przy rowach lub krawędziowego.

Do obsługi Limitera V+ służą przyciski +/- na komputerze obsługowym, za pomocą których w pierwszej kolejności wybiera się głębokość opuszczenia. Aktywacja układu następuje przez specjalny przycisk Limitera. Zmiana funkcji Limitera, np. z rozsiewu krawędziowego na rozsiew graniczny lub przy rowach, również odbywa się przez przyciski +/-. Jeśli sytuacja tego wymaga, można, np. przy rozsiewie przy rowach, redukować dawkę nawozu kierowanego w stronę granicy pola.

Za pomocą komputera obsługowego EasySet można podczas jazdy regulować i ustawiać przyciskiem  zasuwy otworów wylotowych niezależnie dla lewej i prawej strony. Umożliwia to indywidualne dopasowanie dawki rozsiewu dla lewej i prawej strony maszyny.

Ponieważ nie są wymagane żadne przyłącza hydrauliczne, ZA-V Easy można bardzo szybko agregatować z ciągnikiem. Aby zacząć pracę rozsiewaczem, wystarczy jedynie włożyć 3-biegunową wtyczkę kabla w gniazdo i zamontować  wałek przekaźnikowy do ciągnika.

Za pomocą komputera obsługowego EasySet można podczas jazdy regulować i ustawiać przyciskiem  zasuwy otworów wylotowych niezależnie dla lewej i prawej strony (fot. firmowa)

Za pomocą komputera obsługowego EasySet można podczas jazdy regulować i ustawiać przyciskiem zasuwy otworów wylotowych niezależnie dla lewej i prawej strony (fot. firmowa)

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...