Kwiecień
25
00:23
Imieniny:
Marii, Marzeny, Ryszarda
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

O nas

Spółka Hortpress powstała w 1990 r. Wydaje czasopisma i książki o tematyce ogrodniczej i rolniczej oraz podręczniki dla średnich szkół rolniczych i ogrodniczych.

Hortpress Sp. z o.o. jest wydawcą miesięcznika „Agrotechnika”, dwumiesięcznika „Pod Osłonami” oraz kwartalnika „Pieczarki. Biuletyn Producenta Pieczarek”.

Redakcje czasopism i książek współpracują niemal ze wszystkimi akademickimi placówkami naukowymi, instytutami i ośrodkami związanymi z branżą ogrodniczą i rolniczą. Wydawnictwa Hortpressu mają charakter popularno-naukowy oraz fachowo-zawodowy.

CZASOPISMA:

Miesięcznik „Agrotechnika” (dawna Agrochemia) od 50 lat cieszy się popularnością wśród rolników we wszystkich rejonach kraju. Miesięcznik redagowany jest w formie poradnika dla producentów rolnych ze szczególnym uwzględnieniem problemów nawożenia, ochrony i kompleksowej uprawy poszczególnych gatunków roślin. Podstawową tematykę uzupełniają informacje dotyczące wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych i nowoczesnej mechanizacji wykonywania zabiegów w produkcji polowej.

Dwumiesięcznik „Pod Osłonami” to specjalistyczne czasopismo ogrodnicze, poświęcone szklarniowym i tunelowym uprawom warzyw, roślin ozdobnych i roślin jagodowych.

Kwartalnik „Pieczarki. Biuletyn Producenta Pieczarek“ służy rozwojowi pieczarkarstwa w Polsce od 1959 r. Adresowany jest przede wszystkim do producenta pieczarek oraz producentów podłoża, grzybni, przetwórców grzybów. Artykuły dotyczą najnowszych technologii uprawy pieczarek i boczniaka, chorób i szkodników oraz ekonomiki produkcji (w tym marketing, polityka rolna w Polsce i w UE).

SERWISY INTERNETOWE:

Portal agro-technika.pl powstał z myślą o zapewnieniu łatwego dostępu do wartościowych informacji dotyczących produkcji rolniczej. Serwis łączy w sobie najświeższe i najbardziej aktualne wiadomości (aktualności, wydarzenia, relacje) oraz bazę treści archiwalnych – artykułów publikowanych w wydawanym przez nas czasopiśmie „Agrotechnika”.

Portal składa się z sześciu sekcji tematycznych: Zboża, Oleiste, Okopowe, Rynek, Technika i Prawo. Jego zadaniem jest jak najszybsze przekazywanie informacji dotyczących nowości rynkowych i szczególnie ważnych wydarzeń w każdym z wymienionych działów.

Oprócz tekstów informacyjnych, portal agro-technika.pl zawiera także multimedia (fotogalerie i filmy), dzięki którym użytkownicy otrzymują pełniejszy obraz wydarzeń: konferencji, targów i spotkań. Korzystającym z portalu umożliwiamy również komentowanie publikowanych treści.

Kwiecień, 2017

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...