Październik
16
12:34
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Paryski sukces Valtry A 104 HiTech

Dodane 14 marca 2017 o 15:24   Źródło: mat. prasowy Valtra
A4_3x4_left small
Valtra A104 HiTech

Podczas tegorocznych targów SIMA w Paryżu ciągnik Valtra A104 HiTech został uhonorowany prestiżowym tytułem „Maszyny Roku” w kategorii ciągników o mocy poniżej 150 KM, przyznanym przez 28 niezależnych dziennikarzy reprezentujących czasopisma i portale rolnicze.

Nagrodzony model A104 HiTech jest jednym z siedmiu ciągników nowej serii A, o zupełnie nowej konstrukcji, która obejmuje ciągniki o mocy od 75 do 130 km i stanowi kontynuację nagrodzonych już wcześniej ciągników czwartej generacji serii N i T. Generując moc 100 KM i moment obrotowy o wartości 410 Nm, nowy czterocylindrowy model ma także wiele tych samych funkcji docenionych przez klientów, które można znaleźć w serii N i T.

To jest kolejny ważny dowód uznania dla Valtry i AGCO. Ciągniki serii T4 i N4 zostały wybrane Maszyną roku 2015 i 2016 i jest to wspaniała kontynuacja sukcesu, gdzie pokazujemy siłę czwartej generacji produktów Valtry. Nasza seria A jest liderem rynku w krajach skandynawskich, a z nową serią A przewidujemy duży potencjał wzrostu w skali globalnej. Zainwestowaliśmy w projekt, niezawodność i łatwość obsługi, tak aby rolnicy mogli cieszyć się z pracy ciągnikami Valtra. Jest to naprawdę miłe doświadczenie z jazdy i wartość inwestycji komentuje Mikko Lehikoinen, dyrektor ds. marketingu Valtra Inc.

Nowa kabina jest stylowa, cicha i przestronna. Komfort jazdy, łatwość obsługi, ergonomia i bezpieczeństwo są najważniejsze. Jako największa w tej klasie ciągników kabina, z powierzchnią przeszklona 5.5 m2, zapewnia doskonałą widoczności w całym obszarze roboczym.

Ceremonia wręczenia nagród na targach SIMA w Paryżu (od lewej): Rob Smith, wiceprezes, dyrektor generalny, AGCO EME; Stephan Buskies, dyrektor ds. produkcji, Valtra EME; Jari Rautjärvi, dyrektor zarządzający, Valtra EME & Global Lead of Valtra Brand; David Rein, menedżer marki, Valtra France; Mikko Lehikoinen, dyrektor ds. marketingu, Valtra EME

Ceremonia wręczenia nagród na targach SIMA w Paryżu (od lewej): Rob Smith, wiceprezes, dyrektor generalny, AGCO EME; Stephan Buskies, dyrektor ds. produkcji, Valtra EME; Jari Rautjärvi, dyrektor zarządzający, Valtra EME & Global Lead of Valtra Brand; David Rein, menedżer marki, Valtra France; Mikko Lehikoinen, dyrektor ds. marketingu, Valtra EME

 

Zwrotność ciągnika w połączeniu z opcją okna dachowego sprawia, że Valtra A104 HiTech to doskonały ciągnik do pracy z ładowaczem czołowym. Znana trwałość Valtra, funkcjonalny projekt i ergonomia sprawiają, że A104 HiTech jest prawdziwym mistrzem gospodarstwa przez długie dni pracy.

Model A104 HiTech jest zasilany silnikiem wysokoprężnym AGCO Power o pojemności 4,4 litra, spełniającym wymagania normy emisji spalin Tier 4. Model ma również zupełnie nową przekładnię i hydraulikę. Dobrze znany rewers elektrohydrauliczny Valtry współpracuje teraz z mechaniczną przekładnią niespotykaną dotychczas w tym rozmiarze ciągników. 12 biegów do przodu i 12 do tyłu są zorganizowane w dwóch grupach, co minimalizuję zmiany dwóch dźwigni i doskonale rozkłada prędkość do prędkości polowych i drogowych. Sześć biegów pasuje idealnie do typowych prędkości polowych w przedziale 4–12 km/h. Dostępne są również biegi pełzające o prędkości nawet 90 m/h, co czyni tą przekładnię idealną do wielu zadań.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Październik, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...