Październik
16
12:31
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Red Dot Design 2017 ponownie dla Valtry

Dodane 24 kwietnia 2017 o 15:32   Źródło: mat. prasowy Valtra
5_Valtra_SmartTouch
Podłokietnik Valtra SmartTouch – wszystkie kluczowe funkcje znajdują się w zasięgu reki operatora

Nowe podłokietniki Valtra SmartTouch,  zaprezentowane w lutym na paryskiej SIMIE,  zdobyły Nagrodę Red Dot Design 2017, a czwarta generacja ciągników Valtra serii N otrzymała w tym samym konkursie wyróżnienie.

Tegoroczne nagrody to kontynuacja sukcesu Valtry w najsłynniejszym i najbardziej prestiżowym na świecie konkursie projektowym. W ubiegłym roku ciągnik Valtra serii T4 zdobył nagrodę Red Dot Design 2016.

– Nagrody Red Dot Design 2017 doskonale pokazują, że przyjęcie wzornictwa przemysłowego jako podstawy sukcesu prowadzi do osiągania wysokich wyników. Sukces podłokietników Valtra SmartTouch jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ w ostatnich latach skupiliśmy się w szczególności na użyteczności oraz satysfakcji użytkownika, a naszym celem było dostarczanie realnych korzyści klientom podczas ich codziennej pracy – mówi Jari Rautjärvi, dyrektor zarządzający, Valtra EME & Global Lead of Valtra Brand;

Nowe podłokietniki Valtra SmartTouch oraz interfejs użytkownika to przełomowe rozwiązania pod względem łatwości obsługi. SmartTouch stanowi kulminację prac badawczo-rozwojowych Valtry, prowadzonych we współpracy z ekspertami z różnych dziedzin. Wszystkie przełączniki podłokietnika SmartTouch są ułożone w logicznym porządku i znajdują się w zasięgu ręki. Szczególny nacisk położono na ergonomię, komfort użytkownika, łatwość obsługi i prostotę. Poszczególne materiały zostały dobrane tak, aby spełniały swoje zadania i wspierały odpowiednie funkcje urządzenia.

– W ostatnich latach byliśmy świadkami ogromnego sukcesu firmy. Seria N i T zdobyły liczne nagrody, a w tym roku nowy traktor serii A4 został okrzyknięty Maszyną Roku 2017 w swojej kategorii podczas targów SIMA w Paryżu. Przyznane ostatnio nagrody Red Dot Design 2017 dowiodły raz jeszcze, że wzornictwo przemysłowe można wykorzystać, aby wydobyć potencjał najnowszych technologii z uwzględnieniem czynnika ludzkiego, zgodnie z potrzebami klienta – mówi Kimmo Wihinen, odpowiedzialny za wzornictwo przemysłowe oraz doświadczenia użytkowników w Valtrze.

W tym roku w konkursie Red Dot wzięło udział ponad 5500 produktów z 55 krajów. Panel jury składał się z 40 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Teatrze Aalto w Essen w Niemczech 3 lipca.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Październik, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...