Październik
16
12:33
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

System wymiany redlic C-Mix-Clip Cenius

Dodane 13 marca 2017 o 16:29   Źródło: mat. prasowy Amazone
Amazone C-Mix-Clip
Gdy kołek zabezpieczający jest otwarty, można szybko i łatwo wymienić czubek redlicy

Firma Amazone oferuje system szybkiej i komfortowej wymiany redlic C-Mix-Clip w kultywatorach mulczujących Cenius.

Łatwa, bardzo szybka i oszczędzająca czas wymiana np. wąskich redlic do głębokiego spulchniania gleby na gęsiostópki do płytkich uprawek ścierniskowych nie stwarza najmniejszego problemu, zapewnia ponadto zmniejszenie do minimum kosztów pracy.

System wymiany redlic C-Mix-Clip, podobnie jak redlice C-Mix, składa się z blachy prowadzącej i czubka. Blacha prowadząca jest na stałe przykręcona  do  zęba, a czubek zamocowany na systemie szybkiej wymiany. Po jednorazowym, prostym montażu uchwytu C-Mix-Clip na zębie, można za pomocą łatwo zwalnianego kołka zabezpieczającego szybko nasuwać różne czubki redlic, odpowiednie do zaplanowanej pracy. Kołek zabezpieczający jest umieszczony z tyłu zęba zęba przez wydrążoną śrubę i tym samym bezpiecznie utrzymuje każdy z czubków redlicy na uchwycie C-Mix-Clip.

W zależności od rodzaju pracy, Amazone oferuje czubki redlic o szerokości 80 mm służące przede wszystkim do intensywnego spulchniania gleby na głębokość od 12 do 30 cm. Za ich pomocą uzyskuje się perfekcyjne wymieszanie masy organicznej także w głębszych warstwach gleby. Dodatkowo dostępne są także czubki redlic o szerokości 100 mm, które stosuje się  na głębokościach roboczych od 10 do 20 cm zarówno do głębokiej likwidacji ściernisk, jak też do podstawowej uprawy gleby. Do dyspozycji są też  gęsiostópki o szerokości 320 mm wykorzystywane do płytkich uprawek ścierniskowych na głębokościach od 3 do 10 cm.

Specjalne narzędzie pomocnicze służy do mocnego nasunięcia redlic na uchwyty C-Mix-Clip na zębach. Zapewnia to komfortową, łatwą i bezpieczną wymianę czubków redlic.

Wprowadzając system szybkiej wymiany C-Mix, Amazone tworzy rozwiązanie, które nie tylko pozwala zmniejszyć nakłady czasu i koszty wymiany redlic, ale również umożliwia indywidualne, szybkie reagowanie na każdorazowe cele uprawowe.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Październik, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...