Październik
16
13:04
Imieniny:
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Wygraj rower elektryczny marki New Holland

Dodane 11 kwietnia 2017 o 08:25   Źródło: mat. prasowy New Holland
new-holland-ag-logo

Marka New Holland zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania jest wyjątkowy rower hybrydowy E-Bike. Zabawa trwa od 1 kwietnia do 31 maja.

Zasady konkursu są proste: należy nakręcić krótki film (max. 2 min.) z wybraną maszyną New Holland w roli głównej. Treść jest dowolna – liczą się najciekawsze pomysły. Kolejny krok to polubienie fanpage marki na Facebooku. Potem należy już tylko wysłać link do filmiku drogą mailową i czekać na rozstrzygnięcie konkursu. Liczy się kreatywność, zaangażowanie i pasja.

– E-Bike cieszy się zainteresowaniem klientów, dlatego postanowiliśmy jeden egzemplarz przeznaczyć na nagrodę konkursową. Cieszymy się, że możemy zaprosić do zabawy miłośników marki. Zasady konkursu są otwarte: każdy może wziąć w nim udział, nawet jeśli jeszcze nie posiada własnego sprzętu marki New Holland – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland. 

E-Bike jest wyposażony w silnik elektryczny, zachowując przy tym wszystkie funkcje mechanicznego roweru. Zaprojektowano go i zbudowano z najnowocześniejszych komponentów przy użyciu najwyższej jakości stopów metali. W E-Bike’u jest zainstalowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 Ah, którego pełne ładowanie trwa około 6 godzin. Energia elektryczna jest z niego kierowana do bezszczotkowego silnika o mocy 250 W. Po jednej sesji ładowania jednoślad może przejechać do 45 km.

Fanpage New Holland: http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska

Link do filmiku konkursowego należy przysyłać na adres mailowy: konkurs@newholland.com.

KONKURS_NH

Ostatnio dodane:

Komentarze

Październik, 2018

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu

loading...