Maj
20
01:44
Imieniny:
Jana, Moniki, Wiktora
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Diler Roku Claas 2018

Dodane 25 października 2018 o 08:42   Źródło: mat prasowy Claas Polska
Dealer roku 2018
Od lewej: Christian Haake, członek Zarządu ds. finansów; Krystian Jarzembowski, dyrektor Handlowy Claas; Waldemar Kalisz, prezes Zarządu PHZ Kalchem sp. z o.o.; Piotr Strzelecki, członek Zarządu ds. sprzedaży; Jarosław Kogut, prezes Zarządu Agrimasz sp. z o.o.; Sławomir Lewczyk, kierownik Rozwoju Sieci Dealerskiej; Grzegorz Świerkot, prezes Zarządu Świerkot sp. z o.o.

Firma Claas co roku honoruje swoich najlepszych dealerów nagrodą Dilera Roku, przyznawaną na podstawie wyników badania zadowolenia klientów marki.

W telefonicznej ankiecie sprawdzane jest zadowolenie ponad 1 200 klientów, którzy zakupili maszynę Claas w ostatnich dwóch sezonach. Badanie jest podzielone na kilka obszarów: zadowolenie z doradztwa przy sprzedaży, z usług serwisowych oraz z zaopatrzenia w części zamienne. W każdym z nich klienci odpowiadają na liczne pytania z zakresu zadowolenia z obsługi.

Osobnym blokiem pytań są pytania dotyczące zadowolenia z maszyn. Poziom zadowolenia jest oceniany w prostej skali pięciostopniowej, gdzie 1 to ocena najgorsza, 5 – najlepsza. Ocena jest bardzo obiektywna, ponieważ jest przyznawaną bezpośrednio przez klienta, a badana grupa jest odpowiednio duża, co ogranicza do minimum błędy statystyczne.

W tym roku uroczyste wręczenie nagrody dla najlepiej ocenionych dealerów miało miejsce 21.08.2018 w siedzibie Claas Polska w Niepruszewie, na terenie Akademii Claas. W trakcie ceremonii Zarząd Claas Polska uhonorował trzech dilerów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w badaniu: 1. Agrimasz sp. z o.o., 2. PHZ Kalchem sp. z o.o., 3. Świerkot sp. z o.o. W imieniu tych firm z rąk Zarządu Claas Polska nagrody odebrali: Jarosław Kogut – prezes Zarządu Agrimasz sp. z o.o.; Waldemar Kalisz – prezes Zarządu PHZ Kalchem sp. z o.o., Grzegorz Świerkot – prezes Zarządu Świerkot sp. z o.o.

Należy podkreślić, że średnie oceny wszystkich dealerów marki Claas w Polsce znajdowały się w zakresie 4,1–4,7, co oznacza, że każdy z dilerów został wysoko oceniony przez klientów. Dzięki tak szerokiemu badaniu jesteśmy w stanie ocenić prawie każdy aspekt naszej działalności i wspólnie z dealerami podjąć działania mające na celu stałe udoskonalanie jakości świadczonych usług.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Maj, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu