Sierpień
16
13:23
Imieniny:
Joachima, Nory, Stefana
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Dmuchawa zamiast grabi

Dodane 16 listopada 2017 o 11:12   Źródło: mat. prasowy GARDENA
GARDENA Dmuchawa AccuJet 18-Li
Dmuchawa AccuJet 18-Li. Fot. GARDENA

Pielęgnacja ogrodu wymaga zaangażowania przez cały rok. Prace wykonywane jesienią są szczególnie istotne. Właśnie wtedy należy zadbać o odpowiednie ich przygotowanie do przetrwania mroźnych dni.

– Jeden z problemów mogą stanowić liście przykrywające trawnik, psujące ich wygląd, ale także niekorzystnie wpływające na ich kondycję. Zalegające liście na trawniku niekorzystnie wpływają na jego stan. Źdźbła pokryte wilgotnymi liśćmi, żółkną i gniją. Pozostawiając taką powłokę, możemy spodziewać się opłakanych  skutków w okresie wegetacyjnym. Pod liśćmi powstaną warunki sprzyjające rozwojowi chorób grzybicznych i na wiosnę pojawią się na trawie puste, żółtawe plamy z wymierającą darnią. Lekceważąc usuwanie liści z trawnika, marnujemy efekty całego procesu dotychczasowej pielęgnacji darni mówi Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA. Idealnym urządzeniem, które zapewni pełny komfort pracy, jest GARDENA elektryczna dmuchawa, a zarazem także odkurzacz ErgoJet 3000. Znakomicie sprawdza się jako dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniacz liści i pomaga oczyszczać ogród. Dzięki funkcji ClickFit szybko i bez wysiłku można zmienić tryb dmuchania w tryb odkurzania. Dmuchawa/odkurzacz jest wyposażona w metalowy wirnik, który umożliwia skuteczne rozdrabnianie małych odpadków ogrodowych podczas odkurzania. Dodatkowo urządzenie wyposażono w skrobak  do usuwania mokrych liści.

Porządki jesienne często kojarzą się z wysiłkiem, poświęceniem czasu i energii. Uprzątnięcie zalegających liści to nie lada wyzwanie. Pomocnym urządzeniem zapewniającym pełen komfort pracy i niezwykłą ergonomiczność jest akumulatorowa dmuchawa AccuJet 18-Li. Prędkość strumienia powietrza wynosi do 190 km/h, co pozwala bez trudu i schylania usunąć śmieci, liście i ściętą trawę. Urządzenie jest łatwe i proste w obsłudze dzięki niewielkiej masie. Zastosowanie akumulatora litowo-jonowego 18V/2,0 Ah umożliwia wygodną pracę bez ciągnącego się przewodu. Proste w obsłudze, niezawodne ogniwo można doładować w każdej chwili bez efektu pamięci. Wykonany z miękkich elementów uchwyt oraz cała dmuchawa są ergonomiczne ukształtowane. Dzięki temu jest ona poręczna i wygodna w obsłudze. Urządzenie ma kompaktową budowę i zajmuje niewiele miejsca w piwnicy, garażu czy schowku.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu