Sierpień
23
00:00
Imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Dni Otwartych Drzwi Joskin

Dodane 12 lutego 2018 o 12:38   Źródło: mat. prasowy Joskin
DSC_0232

Na początku stycznia grupa Joskin otworzyła drzwi swoich zakładów w Soumagne z okazji branżowej imprezy «Pro Days». W trakcie ich trwania próg firmy przekroczyło niemal 10 tys. gości z Belgii i z zagranicy. 

Po raz 17. grupa JOSKIN zorganizowała branżowe dni otwartych drzwi w zakładzie w Soumagne. Impreza, która już stała się tradycją, pozwoliła każdemu, kto interesuje się rolnictwem lub maszynami rolniczymi, zacząć rok atrakcyjnym spotkaniem o charakterze zawodowym, a zarazem towarzyskim. Firma, jak zwykle, dołożyła wszelkich starań, aby każdy znalazł coś dla siebie – w hali wystawienniczej o powierzchni 15 tys. m² można było obejrzeć sprzęt firmy Joskin i innych sprzedawanych przez nią marek. Wystawa maszyn Outlet zawierała nadzwyczajne okazje, obecni byli dostawcy prezentujący swoje produkty, czynny był też sklep firmowy z ofertą dla kolekcjonerów w każdym wieku.

Rekordowa frekwencja!

Tegoroczna edycja dni branżowych cieszyła się wyjątkowym powodzeniem zwiedzających,  pobity został rekord frekwencji z poprzednich lat. W ciągu sześciu dni, od 3 do 8 stycznia, każdy mógł zapoznać się z kulisami produkcji maszyn Joskin i obejrzeć imponujący park maszynowy, w jaki firma wyposażyła swoją fabrykę. Dla niektórych osób zwiedzanie zakładu było wyjątkową okazją, aby poznać, poprzez kolejne etapy powstawania konkretnego produktu, umiejętności zespołów produkcyjnych i dowiedzieć się czegoś więcej o ich pracy. Także tym razem firma proponowała gościom możliwość kontynuacji zwiedzania, z zapewnionym dojazdem, poprzez wizytę w swoim zakładzie Spaw-tech znajdującym się w pobliskim Andrimont.

Atrakcje dla wszystkich

Aby zaoferować wszystkim pełnię atrakcji, organizatorzy przewidzieli różne konkursy, były także specjalne zajęcia dla dzieci i możliwość pokrzepienia się kawałkiem tarty, hod-dogiem czy tradycyjnymi klopsikami z frytkami. Te ostatnie szczególnie przypadły gościom do gustu. W ciągu tych kilku dni zjedzono 2350 hot-dogów i niemal 1,2 tony frytek! Każdego, kto interesuje się rolnictwem lub po prostu lubi takie rozrywki, firma już zaprasza na następny rok. Przyszłoroczna edycja będzie jeszcze bardziej imponująca, gdyż wpisze się w obchody 50-lecia marki. Takiego wydarzenia nie można przeoczyć!

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu