Sierpień
17
10:49
Imieniny:
Anity, Elizy, Mirona
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Drabinki hydrauliczne do przyczep platformowych

Dodane 16 marca 2018 o 09:50   Źródło: mat. prasowy Joskin

Nowością w ofercie firmy Joskin są  uruchamiane hydrauliczne boczne drabinki, w które można wyposażyć przyczepu platformowe WAGO, przeznaczone do transportu bel.

Za pomocą siłowników hydraulicznych drabinki można podnieść i zabezpieczyć nimi przewożony ładunek. W położeniu transportowym drabinki są utrzymywane zaworami zwrotnymi. To rozwiązanie znacznie ogranicza zakres czynności obsługowych, eliminując konieczność mocowania ładunku pasami transportowymi i sprawdzania ich naciągu. Barierki można opuścić po obu stronach, dzięki czemu możliwy jest dwustronny załadunek, zależnie od potrzeb.

Hydrauliczne drabinki zostały opracowane specjalnie w celu zabezpieczania bel o najbardziej typowych wymiarach, to znaczy dwóch rzędów bel kwadratowych o wysokości 90 cm ułożonych w 3 warstwach lub o wysokości 70 cm w 4 warstwach oraz 2 lub 3 warstw bel okrągłych o średnicy 120–200 cm.

Zalety stosowania drabinek, to:

  • zabezpieczenie całego ładunku, zarówno podczas czynności wykonywanych przez operatora, jak i podczas transportu;
  • duża oszczędność czasu przy załadunku i rozładunku dzięki ograniczeniu i uproszczeniu czynności obsługowych sprowadzających się do włączenia rozdzielacza ciągnika, żeby podnieść lub opuścić boczne drabinki (nie ma potrzeby zapinania pasów ani kontroli mocowań);
  • uniwersalne zastosowanie dzięki możliwości ładowania wszystkich typowych bel.

Asortyment oferowanych przez firmę Joskin przyczep platformowych obejmuje modele doczepiane, wyposażone w obrotnicę z zawieszeniem resorowanym i sprężyną podtrzymującą dyszel, oraz półzawieszane ze stałym wzmocnionym dyszlem. Są one dostępne z 1, 2 lub 3 osiami, o długości 6–12 m i ładowności 7–20 ton. Szerokość przyczep wynosi 2,5 m i umożliwia łatwe ustawienie bel lub skrzyniopalet między bocznymi rantami.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu