Styczeń
18
18:46
Imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Farm Scout – nowa aplikacja CLAAS

Dodane 22 sierpnia 2017 o 11:04   Źródło: mat. prasowy CLAAS
CLAAS_Farm Scout App_

Od lipca 2017 roku jest dostępna do ściągnięcia na systemy Android oraz iOS zaprojektowana przez firme CLAAS nowa aplikacja The Farm Scout. Dzięki niej użytkownicy mogą w dowolnym momencie, korzystając z okienek aplikacji, organizować pracę w gospodarstwie, uzyskać optymalne jej efekty oraz informować swój zespół o ważnych zadaniach, które pozostały jeszcze do wykonania. 

Podstawowym celem aplikacji Farm Scout jest polepszenie komunikacji na gospodarstwie. Wszyscy pracownicy mogą komunikować się między sobą niezaleznie od tego, gdzie się znajdują, sprawdzać pokonane dystanse czy już wykonane lub czekające jeszcze na nich zadania.

Na pytania typu „Czy masz wystarczającą ilość paliwa w baku?” czy proste „Gdzie jesteś?” można już teraz odpowiedzieć sobie samemu, sprawdzając interesujące kwestie w aplikacji. Nie ma dłużej potrzeby wykonywania rozmów telefonicznych, ponieważ aplikacja daje możliwość planowania sposobu prowadzenia gospodarstwa, które dzięki temu może reagować szybko i elastycznie na zmiany, takie jak np. zmiana pogody.

Rozwijając aplikację z uwzględnieniem potrzeb współczesnego rolnictwa, firma CLAAS wyszła poza granice swoich fabryk, angażując rolników prowadzących własne gospodarstwa w tworzenie tego narzędzia, aby mieć pewność, że aplikacja Farm Scout została zaprojektowania zgodnie z ich wymaganiami i potrzebami.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Styczeń, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu