Sierpień
24
06:49
Imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Innowacyjna opona Alliance 128 HS

Dodane 18 grudnia 2017 o 08:30   Źródło: mat. prasowy Alliance Tire Europe BV
ALLIANCE 128_30

Szybkobieżna opona flotacyjna Alliance 128 firmy Alliance Tire Group jest przeznaczona do przyczep rolniczych, rozrzutników i pras. Innowacyjny wzór bieżnika charakteryzują: krawędzie wypustów zapewniające dużą przyczepność, klocki środkowego żebra umożliwiające płynną jazdę i niski opór toczenia oraz zaokrąglone krawędzie dla skutecznej ochrony gleby.

W celu spełnienia rosnących wymagań stawianych nowoczesnym maszynom rolniczym, zespół ATG podjął współpracę z firmą Claas w Bad Salgau, dotyczącą innowacji w technologii produkcji opon. Zwrócono szczególną uwagę na wymagania dotyczące wydajności, produktywności, ochrony gleby i czasu eksploatacji opon. Jednocześnie skoncentrowano się na zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez użytkowników maszyn.

Szybkobieżna opona flotacyjna 128 HS, dostępna w rozmiarze 800/35-22,5 LI 162B, nadaje się do zadań i zastosowań rolniczych wymagających dużej prędkości zarówno na drodze, jak i w terenie. Krawędzie wypustów tej opony zapewniają lepszą nośność, niewielki poślizg i w konsekwencji dużą przyczepność, natomiast klocki na środku bieżnika gwarantują niski opór toczenia zarówno na drodze, jak i w terenie, oszczędzając tym samym paliwo i zmniejszając koszty eksploatacji. Klocki środkowego żebra zapewniają wygodę i cichą, płynną jazdę, oferując jednocześnie doskonałe możliwości samoczynnego czyszczenia. Duża nośność i niskie ciśnienie napompowania opony 128 HS sprawiają, że można przewozić duże ciężary na ładowarkach i przyczepach z zachowaniem wysokiego stopnia ochrony gleby.

Przechodząc z dotychczasowych wzorów z klockami na zamkniętym pasku do wzoru z klockami środkowego żebra, zespół ATG zapewnił doskonałą stabilność opony podczas jazdy po drodze z prędkością do 65 km/godz. Specjalny skład i materiały nylonowe zapewniają silną konstrukcję, dużą ładowność i jednocześnie niski współczynnik zużywania. Innowacyjna szybkobieżna opona flotacyjna 128 HC jest dostępna dla producentów maszyn rolniczych i na niezależnym rynku części zamiennych.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu