Sierpień
20
13:36
Imieniny:
Bernarda, Sabiny, Samuela
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

John Deere na Targach AGROTECH w Kielcach

Dodane 13 marca 2018 o 13:59   Źródło: mat. prasowy John Deere
Nowe flagowe ciągniki JD 6250R
Nowe flagowe ciągniki JD 6250R

W trakcie 24 edycji Miedynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, która odbędzie się w Kielcach w dniach 16–18 marca marka John Deere będzie celebrować 100-lecie ciągników John Deere oraz zaprezentuje nowości: ciągnik 6250R znany z Mistrzostw Europy Operatorów, nową prasę zmiennokomorową i ciągnik serii 5E oferowany w atrakcyjnej promocji. Nie zabraknie również informacji o atrakcyjnych ofertach promocyjnych przygotowanych dla klientów.

100 lecie ciągników John Deere

Wszystko zaczęło się 14 marca 1918 roku, kiedy John Deere rozpoczął produkcję pierwszych ciągników. – Z tej okazji zapraszamy wszystkich zwiedzając na nasze stoisko, gdzie będziemy celebrować tą okrągłą rocznicę i przedstawimy ogromny rozwój technologii, który nastąpił w ciągnikach John Deere w ciągu ostatnich 100 lat. Każdy zwiedzających będzie mógł porównać najnowsze i największe modele ciągników John Deere, w tym potężny 6250R, który brał udział w Mistrzostwach Europy Operatorów 2017, z najstarszym modelem z pierwszych lat produkcji, który również będzie prezentowany na naszym stoisku w hali D – mówi Piotr Dziamski z John Deere.

Nowa prasa zmiennokomorowa V451M

Nowa prasa zmiennokomorowa V451M

Z Mistrzostw Europy prosto na AGROTECH

Jedną z najważniejszych atrakcji na stoisku amerykańskiego producenta, będzie możliwość zobaczenia nowego modelu ciągnika 6250R o mocy maksymalnej 300 KM. Te ciągniki były bolidami podczas Mistrzostw Europy Operatów, rozgrywanych w czerwcu 2017 ub.r. we Francji. Najnowsze modele ciągników są wyposażone w innowacyjny joystick Command Pro, dzięki któremu prędkość maksymalną można osiągnąć za jednym jego przesunięciem, a do sterowania podnośnikiem, WOM, zaworami SCV, AutoTrac (satelitarny system automatycznego prowadzenia) i innymi funkcjami, służy 11 programowalnych przycisków.

Nowa prasa zwijająca zmiennokomorowa 

Kolejną zaprezentowana nowością będzie prasa zwijająca zmiennokomorowa V451M, która nadaje się do zbioru średniej oraz dużej ilości plonów lub w okresach szczególnego natężenia prac wymagających dzień po dniu dużej prędkości i wydajności. Dostępna w standardzie najszersza na rynku podłoga, wykorzystująca mechanizm o kinematyce równoległej, umożliwia operatorowi błyskawiczne usuwanie zatorów bez konieczności wychodzenia z kabiny ciągnika.

Nowe modele ciągników serii 5E

Ciągnik serii 5E

Ciągnik serii 5E

Na stoisku John Deere, będzie można również zapoznać się z nowym modelem ciągników serii 5E. Zaprezentowany zostanie model 5075E, który – podobnie jak dwa inne modele(5058E, 5067E) – jest wyposażony w silnik spełniający normy emisji spalin Stage IIIB. Inne zmiany wprowadzone w stosunku do poprzednich modeli to między innymi nowa przekładnia, bogatsze oświetlenie, modulacja PowrReverser, układ hydrauliczny oraz nowa konsola po prawej stronie bardzo przestronnej kabiny.

Atrakcyjne promocje – odbierz kupon rabatowy

Oprócz najnowszych maszyn, podczas targów AGROTECH marka John Deere zaprezentuje atrakcyjne oferty promocyjne dla swoich klientów. Jedną z nich jest kampania „Wybierz swój ciągnik na miarę”. Każdy klient będzie mógł samodzielnie wybrać model i jego kluczowe opcje na specjalnym ekranie dotykowym. Po wybraniu swojego ciągnika, zwiedzający, będzie mógł wydrukować specjalny kupon rabatowy – 10% na wybrane opcje w swoim ciągniku. Oprócz tego przedstawione zostanie atrakcyjne finansowanie fabryczne 0% na 5 lat na ciągnik serii 5000 oraz 6000 zamówiony z ładowaczem czołowym. Zainteresowani będą mogli poznać również szczegóły specjalnego finansowania na prasy zwijające, które wynosi 0% na okres 3 lat. Klienci otrzymają również zaproszenie w formie atrakcyjnego plakatu na Dni Otwarte Dealerów, które są planowane po wystawie Agrotech.

Model D z 1923 r. już z marką John Deere na masce

Model D z 1923 r. już z marką John Deere na masce

Poznaj ocenę ciągników

Która marka produkująca ciągniki rolnicze najlepiej oceniana przez rolników? O tym będzie można dowiedzieć się z wyników Niezależnego Badania Opinii Rolników, według którego, to właśnie ciągniki John Deere zostały najwyżej ocenione ze wszystkich marek. Badanie NBOR prezentuje najlepiej ocenione marki w sześciu kategoriach: funkcjonalność, niezawodność, ergonomia i bezpieczeństwo, estetyka, cechy jakościowe i nie jakościowe. Autorzy badania zebrali oceny ciągników różnych marek od rolników z całej Polski i dzięki temu jest ono obecnie najbardziej obiektywną oceną dostępną w branży maszyn rolniczych. Nawet branża samochodowa nie dysponuje takimi danym, dlatego dla rolników jest to bardzo pomocne źródło informacji w trakcie wyboru marki ciągnika.

Takie były początki – ciągnik Waterloo Boy z 1918 r.

Takie były początki – ciągnik Waterloo Boy z 1918 r.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu