Sierpień
16
13:23
Imieniny:
Joachima, Nory, Stefana
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

John Deere stawia na Poznań

Dodane 12 grudnia 2017 o 15:49   Źródło: mat. prasowy John Deere
507064701
W ceremonii przecięcia wstęgi podczas Otwarcia Centrum Usług Wspólnych John Deere w Poznaniu udział wzięli (od lewej): Christoph Wigger – wiceprezes John Deere ds. sprzedaży i marketingu w regionie 2, Katarzyna Sobocińska – zastępca dyrektora Biura Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Poznania, Tanja Knickel – dyrektor finansowy usług wspólnych w regionie 2, Mirosław Leszczyński - prezes Zarządu, dyrektor generalny John Deere Polska

Amerykański gigant maszynowy John Deere wzmacnia swoją obecność w Polsce, otwierając Centrum Usług Biznesowych, z którego będzie zarządzać fabrykami w Europie. Zlokalizowana w Poznaniu placówka zapewni pracę 120 specjalistom.

Dostępność nowoczesnej powierzchni biurowej, zdywersyfikowana gospodarka, zalety komunikacyjne: blisko zlokalizowany port lotniczy i sieć dróg szybkiego ruchu, połączenia kolejowe z krajami zachodnimi, jakość komunikacji miejskiej, współpraca z lokalnymi władzami i uczelniami oraz wysoko wykwalifikowana kadra – to najważniejsze czynniki decydujące o tym, że zagraniczne przedsiębiorstwa wybierają Polskę na miejsce nowych inwestycji. Jednym z przykładów takich firm jest amerykański lider sprzętu rolniczego John Deere, który 11 grudnia otworzył swoje nowe wielofunkcyjne Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu. To już druga poważna inwestycja amerykańskiej firmy w Wielkopolsce. Pierwszą z nich było stworzenie centrum szkoleniowego i oddziału sprzedaży na Polskę, który jest zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem.

507064701

Polska to dla nas perspektywiczny i przyjazny rynek, o czym świadczy nasza kolejna inwestycja. To kolejny krok do dalszego rozwoju w Polsce, kraju, w którym już odnosimy sukcesy na rynku maszyn rolniczych – mówi Christoph Wigger, wiceprezes John Deere ds. sprzedaży i marketingu w regionie 2 (Europa, Afryka Północna, Bliski i Środkowy Wschód). – Poznań jest ważnym ośrodkiem akademickim w Polsce, z którego na rynek pracy trafiają wykształceni w rozmaitych dziedzinach absolwenci. Ponadto stolica Wielkopolski jest doskonale zlokalizowana z punktu widzenia granic Unii Europejskiej – dodaje.

Otwarcie Centrum Usług Biznesowych John Deere wiąże się ze rekrutacją pracowników, która już się rozpoczęła i trwać będzie również w 2018 roku.  – Do zadań nowo utworzonej placówki należy globalna obsługa fabryk i produktów John Deere w różnych obszarach, takich jak: finanse i księgowość, logistyka czy kadry – mówi Mirosław Leszczyński, prezes Zarządu John Deere Polska. I właśnie specjaliści z tych dziedzin będą najbardziej poszukiwani przez zagranicznego producenta w najbliższych miesiącach.

507064701

507064701

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu