Sierpień
24
07:49
Imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

John Deere uruchamia nowy program sprzedaży warsztatowych narzędzi ręcznych

Dodane 12 lutego 2018 o 12:11   Źródło: mat. prasowy John Deere
Polagra 2018 110
Fot. J. Przyrowski

Program obejmuje ponad 400 różnych produktów, przeznaczonych zarówno do salonów sprzedaży, jak i warsztatów. W jego ramach są również dostępne produkty do przechowywania narzędzi. Wszystko z myślą o intensywnym użytkowaniu i wygodzie serwisantów.

Skuteczny przegląd i naprawa maszyny nie byłyby możliwe bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia pracownika serwisu, ale również bez wysokiej jakości narzędzi. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, John Deere wprowadza nowy programu sprzedaży tego typu produktów. Co znajdziemy w ofercie amerykańskiego producenta?

Wózek narzędziowy

Chyba nikt nie lubi, kiedy narzędzia rozlokowane są w różnych miejscach warsztatu i ich poszukiwania zajmują sporą część czasu pracy. Skutecznym rozwiązaniem na utrzymanie porządku jest zakup wózka narzędziowego. Wózek jest wyposażony w szuflady (5 małych i 2 duże) zamontowane na gładkich prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Wszystko na 4 kółkach, w tym dwóch prowadzących z hamulcami. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 360 kg.  Podstawa oraz górna część są wykonane z blachy o grubości 1,2 mm, a korpus z blachy o grubości 1 mm. Wszystko jest zabezpieczone centralnym system blokowania.

Zestaw narzędzi

Zestaw narzędzi John Deere jest dostępny w dwóch wymiarach. Pierwszy z nich, zajmujący jedną trzecią szuflady, ma wymiary: 389x230x66mm. Drugi, zajmujący pół szuflady: 422x372x92mm. Zakres dostępnych narzędzi jest bardzo szeroki i powinien zaspokoić potrzeby większości warsztatów. W zestawach znajdują się standardowe i głębokie nasadki, odwracalny mechanizm zapadkowy i akcesoria, zestawy kluczy nasadowych, płasko-oczkowych lub imbusowych, szczypce, młotki, pilniki, klucze do zastosowań specjalnych, zestawy wybijaków, obcinaki, piły oraz taśmy miernicze. Katalog z pełnym asortymentem produktów będzie rozprowadzany przez autoryzowane produkty dealerskie John Deere.

Skrzynka narzędziowa

Podstawowym wyposażeniem warsztatu powinna być odpowiednia skrzynka narzędziowa. Do najbardziej popularnych należą te o wymiarach 470x220x260 oraz 530x220x260. Skrzynka składa się z wyciąganego uchwytu oraz wzmocnionych i wytłoczonych paneli bocznych. Ma 5 przegródek zabezpieczonych  warstwą pianki na 3 poziomach oraz górny otwór, który umożliwia zamknięcie jej na zamek.

Nowa oferta narzędzi ręcznych została przygotowana we współpracy z firmą King Tony. Nowe narzędzia są objęte okresem i procedurą gwarancji. Dla narzędzi ręcznych jest to gwarancja dożywotnia, dla hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi okres ochrony wynosi dwa lata. Natomiast narzędzia z regulacją momentu obrotowego, wspomagające, elektryczne, akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi, objęte są roczną gwarancją.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu