Listopad
17
00:19
Imieniny:
Klaudyny, Romana, Tomasza
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Technika

John Deere uruchamia nowy program sprzedaży warsztatowych narzędzi ręcznych

Dodane 12 lutego 2018 o 12:11   Źródło: mat. prasowy John Deere
Fot. J. Przyrowski

Program obejmuje ponad 400 różnych produktów, przeznaczonych zarówno do salonów sprzedaży, jak i warsztatów. W jego ramach są również dostępne produkty do przechowywania narzędzi. Wszystko z myślą o intensywnym użytkowaniu i wygodzie serwisantów.

Skuteczny przegląd i naprawa maszyny nie byłyby możliwe bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia pracownika serwisu, ale również bez wysokiej jakości narzędzi. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, John Deere wprowadza nowy programu sprzedaży tego typu produktów. Co znajdziemy w ofercie amerykańskiego producenta?

Wózek narzędziowy

Chyba nikt nie lubi, kiedy narzędzia rozlokowane są w różnych miejscach warsztatu i ich poszukiwania zajmują sporą część czasu pracy. Skutecznym rozwiązaniem na utrzymanie porządku jest zakup wózka narzędziowego. Wózek jest wyposażony w szuflady (5 małych i 2 duże) zamontowane na gładkich prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Wszystko na 4 kółkach, w tym dwóch prowadzących z hamulcami. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 360 kg.  Podstawa oraz górna część są wykonane z blachy o grubości 1,2 mm, a korpus z blachy o grubości 1 mm. Wszystko jest zabezpieczone centralnym system blokowania.

Zestaw narzędzi

Zestaw narzędzi John Deere jest dostępny w dwóch wymiarach. Pierwszy z nich, zajmujący jedną trzecią szuflady, ma wymiary: 389x230x66mm. Drugi, zajmujący pół szuflady: 422x372x92mm. Zakres dostępnych narzędzi jest bardzo szeroki i powinien zaspokoić potrzeby większości warsztatów. W zestawach znajdują się standardowe i głębokie nasadki, odwracalny mechanizm zapadkowy i akcesoria, zestawy kluczy nasadowych, płasko-oczkowych lub imbusowych, szczypce, młotki, pilniki, klucze do zastosowań specjalnych, zestawy wybijaków, obcinaki, piły oraz taśmy miernicze. Katalog z pełnym asortymentem produktów będzie rozprowadzany przez autoryzowane produkty dealerskie John Deere.

Skrzynka narzędziowa

Podstawowym wyposażeniem warsztatu powinna być odpowiednia skrzynka narzędziowa. Do najbardziej popularnych należą te o wymiarach 470x220x260 oraz 530x220x260. Skrzynka składa się z wyciąganego uchwytu oraz wzmocnionych i wytłoczonych paneli bocznych. Ma 5 przegródek zabezpieczonych  warstwą pianki na 3 poziomach oraz górny otwór, który umożliwia zamknięcie jej na zamek.

Nowa oferta narzędzi ręcznych została przygotowana we współpracy z firmą King Tony. Nowe narzędzia są objęte okresem i procedurą gwarancji. Dla narzędzi ręcznych jest to gwarancja dożywotnia, dla hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi okres ochrony wynosi dwa lata. Natomiast narzędzia z regulacją momentu obrotowego, wspomagające, elektryczne, akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi, objęte są roczną gwarancją.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Listopad, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu