Sierpień
24
06:49
Imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Manager 4 all – nowy AmaTron 4 od Amazone

Dodane 26 czerwca 2018 o 08:22   Źródło: mat. prasowy Amazone
Block chain network

Amazone wprowadza na rynek absolutną nowość – AmaTron 4, czyli kompletny, samodzielnie zaprojektowany terminal ISOBUS w postaci tabletu. Czwarta generacja AmaTronu gwarantuje niezrównany komfort obsługi.

Dzięki 8-calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu nawet praca ze skomplikowanymi maszynami i agregatami będzie nadzwyczaj wygodna. Antyrefleksyjny wyświetlacz umożliwia łatwy odczyt i prostą obsługę. Możliwa jest obsługa zarówno za pomocą 12 przycisków, jak i przycisków na ekranie dotykowym. Dodatkowo przy górnej krawędzi terminala znajdują się 3 przyciski wyboru bezpośredniego, za pomocą których można wybierać między maszyną, widokiem GPS a widokiem głównym.

Również dzięki funkcjom dotykowym można łatwo przejść do intuicyjnego menu obsługowego. Swobodnie konfigurowalny pasek stanu przy górnej krawędzi ekranu prezentuje wybrane parametry i informacje niezależnie od tego, w którym menu lub podmenu się znajdujemy. Dzięki trybowi szybkiego uruchomienia można poza tym błyskawicznie zmieniać najważniejsze ustawienia oraz importować lub eksportować dane zleceń. Praktyczny widok MiniView zapewnia ponadto stały podgląd najważniejszych ustawień maszyny, które są dostępne zawsze wtedy, gdy ich potrzebujemy. Aby można było wykorzystać w pełni duży, 8-calowy kolorowy ekran wielodotykowy, przyciski ekranowe pojawiają się i znikają automatycznie. Wystarczy zbliżyć rękę do ekranu, a czujnik zbliżeniowy z przodu urządzenia AmaTron 4 sprawia, że wyświetlonych zostaje 12 przycisków. Fotoczujnik w AmaTron 4 zależnie od oświetlenia przełącza urządzenie w tryb dzienny lub nocny i na bieżąco dostosowuje jasność ekranu do warunków otoczenia.

Aby odpowiedzieć na wszelkie oczekiwania, AMAZONE oferuje do AmaTron 4 różne odpłatne licencje programowe. Automatyczny system zarządzania na uwrociach i sekcjami szerokości GPS-Switch basic lub GPS-Switch pro, system zarządzania dokumentacją i zadaniami GPS-Maps&Doc, system jazdy równoległej GPS-Track oraz AmaCam do wykorzystania kamery są zainstalowane fabrycznie, dzięki czemu do obsługi tych funkcji nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Przez pierwsze 50 godzin można bezpłatnie wypróbować wszystkie aplikacje. Dopiero potem można zadecydować, które spośród funkcji mają zostać odblokowane trwale. Szczególnie funkcja zarządzania dokumentacją i zadaniami GPS-Maps&Doc została znacznie udoskonalona i obsługuje teraz praktyczny tryb pracy pozwalający szybką i wydajną obsługę zleceń. Również nowa licencja AmaCam w sposób inteligentny ułatwia codzienną pracę, między innymi dzięki automatycznemu rozpoznawaniu jazdy do tyłu. Gdy tylko ciągnik lub maszyna zaczynają poruszać się do tyłu, na wyświetlaczu pojawia się automatycznie widok z opcjonalnej kamery tylnej.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu