Kwiecień
06
02:30
Imieniny:
Ady, Celestyny, Ireneusza
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Aktualności

Maszynowy show w Ostródzie

Dodane 18 lutego 2016 o 11:37   Źródło: mat. prasowy PIGMiUR
Fot. J. Przyrowski

MAZURSKIE AGRO SHOW w Ostródzie, organizowane przez Polska Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, na stałe wpisało się do kalendarza profesjonalnych branżowych wystaw o tematyce rolniczej. Druga edycja imprezy przebiegła z rozmachem i spotkała się z zadowoleniem zarówno ze strony wystawców, jak i ze strony odwiedzających.

„MAZURSKIE AGRO SHOW to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników z północno-wschodniej Polski, którym trudno było dotrzeć na pozostałe wydarzenia organizowane przez Izbę, czyli AGRO SHOW i Zielone AGRO SHOW. Okazało się, że organizacja imprezy w połowie lutego w Ostródzie to był strzał w dziesiątkę! W porównaniu z rokiem ubiegłym wystawa mocno się rozrosła. Z naszych szacunków wynika, że podczas tegorocznej edycji w ciągu dwóch dni ekspozycję odwiedziło prawie 40 000 osób, czyli dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej edycji! – mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

MAZURSKIE AGRO SHOW jest najważniejszą imprezą branżową, dedykowaną rolnikom z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Odbywa się w nowoczesnym obiekcie targowym Expo Mazury. W tym roku do Ostródy zjechało ponad 150 wystawców, reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na wystawie obecni byli wszyscy liczący się dystrybutorzy z regionu, którzy w przededniu nowego sezonu zaprezentowali rolnikom swoją najnowszą ofertę.

Organizator zapewnił wstęp wolny dla wszystkich odwiedzających, a także bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogły natomiast liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę. Bez wątpienia pobyt na tegorocznej imprezie w Ostródzie dla wielu rolników stał się inspiracją dla wymiany poglądów, unowocześnienia gospodarstw i produkcji rolnej oraz nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych z regionalnymi dealerami maszyn.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Kwiecień, 2020

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu