Lipiec
12
19:10
Imieniny:
Brunona, Jana, Wery
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Aktualności

Maszynowy show w Ostródzie

Dodane 18 lutego 2016 o 11:37   Źródło: mat. prasowy PIGMiUR
Wielton Ostróda 139
Fot. J. Przyrowski

MAZURSKIE AGRO SHOW w Ostródzie, organizowane przez Polska Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, na stałe wpisało się do kalendarza profesjonalnych branżowych wystaw o tematyce rolniczej. Druga edycja imprezy przebiegła z rozmachem i spotkała się z zadowoleniem zarówno ze strony wystawców, jak i ze strony odwiedzających.

„MAZURSKIE AGRO SHOW to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników z północno-wschodniej Polski, którym trudno było dotrzeć na pozostałe wydarzenia organizowane przez Izbę, czyli AGRO SHOW i Zielone AGRO SHOW. Okazało się, że organizacja imprezy w połowie lutego w Ostródzie to był strzał w dziesiątkę! W porównaniu z rokiem ubiegłym wystawa mocno się rozrosła. Z naszych szacunków wynika, że podczas tegorocznej edycji w ciągu dwóch dni ekspozycję odwiedziło prawie 40 000 osób, czyli dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej edycji! – mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

MAZURSKIE AGRO SHOW jest najważniejszą imprezą branżową, dedykowaną rolnikom z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Odbywa się w nowoczesnym obiekcie targowym Expo Mazury. W tym roku do Ostródy zjechało ponad 150 wystawców, reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na wystawie obecni byli wszyscy liczący się dystrybutorzy z regionu, którzy w przededniu nowego sezonu zaprezentowali rolnikom swoją najnowszą ofertę.

Organizator zapewnił wstęp wolny dla wszystkich odwiedzających, a także bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogły natomiast liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę. Bez wątpienia pobyt na tegorocznej imprezie w Ostródzie dla wielu rolników stał się inspiracją dla wymiany poglądów, unowocześnienia gospodarstw i produkcji rolnej oraz nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych z regionalnymi dealerami maszyn.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu