Sierpień
16
19:03
Imieniny:
Joachima, Nory, Stefana
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Myjki wysokociśnieniowe Husqvarna

Dodane 20 kwietnia 2018 o 11:42   Źródło: mat. Prasowy Husqvarna
Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW 350
Fot. Husqvarna AB

W wiosennych porządkach wokół domu, w ogrodzie czy na działce niezastąpionym pomocnikiem jest woda pod ciśnieniem.  Nowe myjki ciśnieniowe Husqvarna zużywają o 80% wody mniej w porównaniu z tradycyjnym wężem ogrodowym wykorzystywanym do tych samych prac.

Husqvarna oferuje cztery rodzaje myjek – od najbardziej kompaktowych przeznaczonych do podstawowych zadań i sporadycznego użytkowania (seria 100), poprzez uniwersalne myjki, doskonałe do większości prac wokół domu (seria 200), aż po duże myjki do wymagających zadań (seria 300 i 400).

Jak wybrać model adekwatny do potrzeb? Wybór jest uzależniony od tego, do jakich prac będziemy myjkę stosować.  Do większości standardowych prac, takich jak m.in.: mycie patio, tarasów, ogrodzenia, mebli ogrodowych, narzędzi ogrodniczych, aut, rowerów czy motocykli odpowiednie będą myjki Husqvarna PW 125 oraz PW 235R. Miejsce na akcesoria, bęben do zwijania węża, wieszak na kabel umożliwiają szybkie użycie przewodu bez jego splątania. Długie giętkie wysokociśnieniowe węże zapewniają daleki zasięg i wydajną pracę. Ergonomiczna konstrukcja i wygodny uchwyt ułatwiają poruszanie się z maszyną. Obydwa modele w komplecie mają dwie duże, robocze dysze

i końcówkę do wytwarzania piany. Do tego zużywają optymalną ilość wody. W ciągu godziny przepływ wody wynosi w granicach 320–520 l/h (w zależności od modelu).

Wysokowydajne o dużej mocy myjki wysokociśnieniowe Husqvarna PW 350 i PW 450 zostały stworzone do najtrudniejszych zadań, takich jak m.in.: mycie elewacji budynków, średnich i dużych samochodów, przyczep campingowych, innych trudno dostępnych miejsc. Duże ciśnienie robocze, regulowane dysze i wygodne dozowanie środka czyszczącego sprawiają, że myjki te przy minimalnym zużyciu wody doskonale poradzą sobie z trudnymi zabrudzeniami.

Przepływ wody i ciśnienie robocze można optymalizować za pomocą regulatora ciśnienia. Maszyny są bardzo intuicyjne. Pracując przez dłuższy czas, nie musimy martwić się o zmęczenie rąk, ponieważ myjki posiadają ergonomiczną funkcję aktywacji spustu dopasowaną do palców. Oznacza to większy komfort pracy i mniej wysiłku przy długotrwałym użytkowaniu. Myjki Husqvarna z serii 300 i 400 zostały wyposażone w silniki indukcyjne, mosiężne głowice pompy i węże wzmocnione stalą po to, aby zapewnić większą trwałość podczas wymagających prac. – Jeśli cenisz sobie solidną jakość wykonania, zwracasz uwagę na detale i potrzebujesz myjki wysokociśnieniowej do najtrudniejszych, zadań to modele Husqvarna PW 350 i PW 450 spełnią Twoje oczekiwania. Różnego rodzaju przystawki i dodatkowe akcesoria sprawią, że maszyny będą wielofunkcyjne – mówi Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu