Sierpień
15
15:36
Imieniny:
Marii, Napoleona, Stelii
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

New Holland zaprasza na Dni Otwarte

Dodane 27 września 2017 o 10:40   Źródło: mat. prasowy New Holland
New Holland
Fot. J. Przyrowski

Marka New Holland po raz kolejny zaprosi klientów na Dni Otwarte. Od 2 do 20 października miłośnicy żółtych i niebieskich maszyn będą mieli okazję zwiedzać fabrykę w Płocku. Zgłoszenia przyjmują dealerzy New Holland na terenie całego kraju.

Każdego dnia przewodnicy będą oprowadzać gości po fabryce. Program wycieczki obejmie prezentację zakładu, maszyn oraz zwiedzanie linii produkcyjnej, na której powstają najwyższej klasy kombajny zbożowe, hedery do zbioru zbóż i kukurydzy oraz prasy zbierające. Zwiedzający będą mieli okazję dokładnie przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu „od A do Z”. Zobaczą także, jak przebiegają rygorystyczne testy kontroli jakości, którym poddawane są produkty zanim trafią do polskich i światowych gospodarstw.

To już kolejna seria spotkań, na którą zaprosimy naszych Klientów. Operatorzy darzą maszyny tworzone w Płocku zaufaniem, pozostając lojalni wobec naszej fabryki od pokoleń. To dla nas powód do satysfakcji – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland. – Podczas bezpośrednich spotkań z Klientami prowadzimy z nimi otwarty dialog. Chcę podkreślić, że maszyny, które zjeżdżają z linii produkcyjnych w Płocku to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Dlatego właśnie bezpośredni kontakt z rolnikami jest dla nas tak ważny. Ich opinie i sugestie możemy przekazać bezpośrednio do działów konstrukcyjnych. W ten sposób operatorzy maszyn mają wpływ na sprzęt, z którego korzystają podczas pracy w polu, a my ciągle doskonalimy nasze maszyny, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rolników – dodaje. 

Podczas Dni Otwartych New Holland zwróci szczególną uwagę gości na przedsezonową ofertę na zakup kombajnów, pras zwijających. Klienci, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia na maszyny żniwne do końca 2017 roku (w tzw. “przedsezonie”), będą mogli skorzystać z najkorzystniejszych warunków cenowych. Szczegółowe informacje na temat oferty klienci mogą uzyskać w każdym punkcie dealerskim New Holland Agriculture na terenie całego kraju.

New Holland jest jednym z największych zakładów produkujących maszyny rolnicze w Polsce. W fabryce wytwarzane są 23 typy pras rolujących oraz 10 typów kombajnów, w tym kombajn górski TC 5.90. Zakład zatrudnia ponad 1000 osób pracujących w różnych wydziałach odpowiedzialnych za kolejne etapy produkcji. Maszyny, które zjeżdżają z płockiej linii produkcyjnej są partnerami rolników nie tylko w Polsce. Należą do grupy liderów także we Włoszech, Francji, USA, Japonii, Rosji, Turcji oraz Iraku.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu