Styczeń
18
13:40
Imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Nowy portal dla użytkowników maszyn KUHN

Dodane 24 sierpnia 2017 o 09:48   Źródło: mat. prasowy KUHN
Présentation PowerPoint

Wraz z pojawieniem się strony internetowej pod koniec lat dziewięćdziesiątych, firma KUHN konsekwentnie wdraża profesjonalne narzędzia online dla sieci autoryzowanych dealerów marki. Dzięki temu, dealerzy KUHN mają codziennie dostęp do usług takich jak KUHN iTech, czyli interaktywne wsparcie techniczne dla serwisu oraz system zamawiania części zamiennych i maszyn wraz z konfiguratorem.

Z myślą o swoich klientach, w czerwcu 2017 r. firma KUHN uruchomiła nowy portal przeznaczony dla właścicieli i użytkowników maszyn KUHN. Polscy rolnicy jako pierwsi skorzystają z tej całkowicie bezpłatnej usługi. Wkrótce z portalu będą mogli również korzystać rolnicy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajach Europy oraz Ameryki Północnej. Do końca 2018 roku portal zostanie oddany do użytku we wszystkich krajach, w których znajdują się oddziały handlowe Grupy KUHN.

MyKUHN jest portalem dla klienta z dostępem on-line na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych z dostępem do internetu. Rolnicy oraz inni właściciele maszyn KUHN mogą za pośrednictwem witryny korzystać z wielu funkcji pomocnych przy użytkowaniu maszyn, szczególnie ukierunkowanych na wsparcie techniczne, dostęp do części zamiennych oraz doradztwo.

Portal MyKUHN oferuje nowy wymiar wsparcia dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok:

  • rejestrację floty maszyn i szybki dostęp do instrukcji obsługi oraz katalogu części zamiennych;
  • wysyłanie koszyka zamówień na części bezpośrednio do działu części zamiennych u swojego dealera lub przesyłanie zapytań ofertowych do kilku dealerów z listy ulubionych, również z możliwością podglądu dostępności części u dealera;
  • stały dostęp do kanału informacyjnego, dostosowywanego do zainteresowań użytkownika portalu, gdzie systematycznie zamieszczane są specjalistyczne artykuły dotyczące zarówno rozwiązań technicznych jak i agrotechniki oraz liczne wywiady z rolnikami pracującymi maszynami KUHN na całym świecie;
  • uprzywilejowany dostęp do informacji o promocjach i specjalnych ofertach finansowania fabrycznego.

MyKUHN to świat innowacyjnych usług cyfrowych dla wszystkich użytkowników marki KUHN!

https://mykuhn.kuhn.com/pl/

Ostatnio dodane:

Komentarze

Styczeń, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu