Czerwiec
19
16:41
Imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Nowy Punkt Dystrybucji New Holland Agriculture Polska

Dodane 27 czerwca 2018 o 12:28   Źródło: mat. prasowy New Holand Agriculture Poland
DSC_0064 (6)

Sieć dealerska New Holland powiększyła się o nowy punkt dystrybucji firmy Adler Agro sp. z o.o. Obiekt znajduje się przy ul. Wileńskiej 6 w Giżycku. W uroczystym otwarciu punktu wzięło udział wielu gości, wśród nich Alessandro Maritano, Vice President New Holland Agriculture na region EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Firma Adler Agro z siedzibą w Białymstoku od 25 lat zajmuje się kompleksową obsługą rolnictwa w zakresie nowoczesnych  rozwiązań oraz dostarcza rolnikom indywidualnym i firmom wysokiej jakości artykuły do produkcji rolnej, a także maszyny rolnicze uznanych marek.

–  Oddział w Giżycku jest dedykowany naszej głównej marce – New Holland. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachową obsługę i wiedzę w dziedzinie oferowanych produktów oraz jakość sprawdzonych marek. Dla pełnej satysfakcji naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną sprzedawanych przez nas maszyn – mówi Tomasz Sikorski, prezes zarządu Adler Agro.

Firma Adler Agro ma swoją siedzibę w Zaściankach koło Białegostoku. Poza nowym punktem sprzedaży w Giżycku, ma także swój oddział zajmujący się dystrybucją maszyn marki New Holland w Grajewie. W Bielsku Podlaskim oraz w Konarzycach koło Łomży znajdują się oddziały związane z zakresem pozostałej działalności firmy.

Doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że firma Adler Agro jest zaufanym partnerem w branży rolniczej. Posiada w sprzedaży pełną gamę niebieskich oraz żółtych maszyn marki. Od czerwca 2018 roku firma rozszerzyła także zakres Umowy Dystrybucyjnej o  szeroką ofertę maszyn towarzyszących New Holland. Oferuje również oryginalne części zamienne, a także kompleksowe usługi serwisowe, m.in. przeglądy i naprawy maszyn rolniczych.

Adler Agro sp. z o.o. to godny zaufania partner, znany i ceniony w regionie, który ma bogate doświadczenie w branży rolniczej. To firma, która w 100% spełnia wymagania i standardy marki New Holland, a co za tym idzie dostarcza naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie –  stwierdził w trakcie uroczystego otwarcia nowego punktu dystrybucji marki New Holland Adam Sulak, Business Director NH AG Polska.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Czerwiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu