Czerwiec
21
16:42
Imieniny:
Alicji, Alojzego, Rudolfa
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Oficjalne wręczenie prestiżowej nagrody „Best of the Best” w Essen

Dodane 9 sierpnia 2018 o 12:01   Źródło: mat. prasowy AGCO
Red Dot Award received for MF IDEAL combine by Eric Hansotia and Barry O'Shea_2

Innowacyjny projekt kombajnu zbożowego IDEAL wchodzącej w skład firmy AGCO marki Massey Ferguson został wyróżniony prestiżowa nagrodą „Best of the Best” w ramach konkursu Red Dot Design Award w kategorii pojazdów użytkowych: Design Produktów 2018. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 9 lipca w  Aalto Theatre w niemieckim Essen.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono łącznie 6300 produktów z 59 krajów. Wszystkie produkty zostały ocenione indywidualnie przez międzynarodowe jury składające się z 39 niezależnych profesjonalistów z branży projektowania. Najwyższe wyróżnienie – znak jakości „Red Dot: Best of the Best” otrzymało jednie 1,1% projektów konkursowych. Jako jeden z nielicznych projektów odznaczonych znakiem „Best of the Best”, MF IDEAL dołączył do innych zwycięzców tegorocznej edycji konkursu, takich jak samochody sportowe Ferrari Portofino czy McLaren 720S.

IDEAL marki Massey Ferguson to całkowicie nowa linia najwyższej jakości kombajnów, zaprojektowana zgodnie z wymaganiami rolników i operatorów kombajnów na całym świecie. Linia IDEAL wyznacza nowe standardy wydajności w branży. Obejmuje ona trzy modele od 451 do 647 KM, które zapewniają najwyższy poziom produktywności i efektywności działania.

Uzasadniając  decyzję o przyznaniu nagrody projektowi zgłoszonemu przez markę Massey Ferguson, członkowie jury podkreślili, że wyrafinowany design sprawia, że ten wysokowydajny kombajn stanowi innowacyjny i doskonale przystosowany sprzęt wychodzący naprzeciw wymaganiom przyszłości. Sędziowie docenili elegancki design, wysoką ergonomię kabiny operatora i doskonałą widoczność, dodając, że kombajn IDEAL jest wydajny, wytrzymały i jednocześnie wyjątkowo komfortowy w użyciu.

W imieniu zespołu ds. rozwoju i projektowania międzynarodowego nagrodę odebrali w Essen przedstawiciele kierownictwa firmy AGCO Eric Hansotia i Barry O’Shea. – Kombajn IDEAL jest efektem wielu lat badań i rozwoju, zaangażowaniu wielu zespołów projektowych o różnych specjalizacjach i najwyższego poziomu wiedzy eksperckiej – powiedział Eric Hansotia. – Poszukujemy zawsze nowoczesnych, innowacyjnych i trwałych rozwiązań dla rolników, którzy oczekują od nas najwyższej jakości. Kombajn IDEAL to doskonały przykład na to, jak AGCO realizuje misję zapewniania najlepszych rozwiązań rolnikom, którzy produkują żywność dla całego świata.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Czerwiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu