Sierpień
22
18:50
Imieniny:
Cezarego, Marii, Zygfryda
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Otwarcie nowego cetrum rozwoju elektroniki CLAAS

Dodane 23 października 2017 o 12:09   Źródło: mat. prasowy CLAAS
300549 - 3

CLAAS otworzył nowe centrum rozwoju elektroniki w Dissen na południu Dolej Saksonii.

W Dissen pracuje ponad 170 programistów, inżynierów i specjalistów  z CLAAS E-Systems, opracowując pionierskie rozwiązania, które umożliwiają sieciowanie maszyn, co pomaga rolnikom sprawniej zarządzać ich eksploatacją. Pionierskie rozwiązania obejmują jednostki sterujące, systemy elektroniczne, terminale, systemy kamer, automatyczne systemy kierowania satelitarnego oraz wiele innych. Oprócz nowoczesnych stanowisk pracy i laboratoriów wyposażonych w najnowszą technologię, centrum dysponuje także warsztatami i torem testowym.

W Dissen przywiązano dużo uwagi do stworzenia dynamicznego środowiska pracy, które promuje innowacyjność. Na każdym piętrze znajdują się sale konferencyjne, wyposażone w najnowsze urządzenia elektroniczne. Pracownikom mającym małe dzieci, oddano do dyspozycji pokój rodzinny, w którym mogą zajmować się swoimi pociechami.

CLAAS zainwestował ośmiocyfrową kwotę w nowe centrum CLAAS E-Systems w Dissen, które zajmuje powierzchnię pięciu hektarów. W 1998 roku CLAAS wykupił udziały w jednej z wiodących firm tworzących technologie informacyjne dla rolnictwa i z powodzeniem zintegrował ją z Grupą CLAAS. Od tamtej pory pod marką EASY powstała potężna baza technologii informacyjnych, mająca na celu zwiększenie efektywności pracy w rolnictwie. Tym samym CLAAS stał się jednym z wiodących dostawców precyzyjnych rozwiązań dla produkcji rolnej, a za swoją innowacyjność otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu