Styczeń
19
05:05
Imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Oleiste

Panorama Pól Timac Agro

Dodane 6 czerwca 2014 o 08:09   Autor: Remigiusz Waligóra
Na poletkach można było obejrzeć wszystkie technologie Timaca w rzepaku sianym tradycyjnie i punktowo, pszenicy ozimej, jęczmieniu jarym, burakach cukrowych i kukurydzy.

W Starym Luboszu (woj. wielkopolskie) Timac Agro Polska zorganizowała największą imprezę polową na bazie swoich produktów. Tegoroczne spotkanie zdominowane było różnymi wariantami nawożenia.

Tegoroczny cykl spotkań pod nazwą „Panorama Pól Timac Agro” był zorganizowany w czterech lokalizacjach na terenie całego kraju. Na polach prowadzone są poletka doświadczalne założone i koordynowane przez organizatorów, które obejmują różne technologie w rzepaku sianym tradycyjnie i punktowo, pszenicy ozimej, jęczmieniu jarym, burakach cukrowych i kukurydzy. Podczas spotkania była możliwość porozmawiać z dr Witoldem Szczepaniakiem z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i obserwacji różnych wariantów odżywiania roślin proponowanych przez Timac Agro.

Nowością tegorocznej edycji Panoramy Pól był PINKSTART. Jest to nawóz w postaci mikrogranulatu do łącznego stosowania z nasionami rzepaku ozimego sianego w siewie tradycyjnym. Efekty jego działania można było ocenić na poletkach demonstracyjnych z rzepakiem jarym. PINKSTART podobnie, jak PHYSIOSTART zawiera składniki pokarmowe niezbędne dla roślin w początkowych fazach rozwojowych składników pokarmowych z kompleksem o działaniu biostymulującym PHYSIO +. Kompleks ten zawiera aminopurynę, która wpływa na szybkie i równomierne wschody roślin oraz szybki rozwój systemu korzeniowego.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Styczeń, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu