Listopad
22
11:55
Imieniny:
Cecylii, Jonatana, Marka
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Aktualności

Podsumowanie Targów ROLEXPO 2014

Dodane 1 września 2014 o 12:24   Autor: Magdalena Kurantowicz-Gołuńska   Źródło: mat. prasowe Murator EXPO Sp. z o.o.

Tegoroczna edycja  Targów ROLEXPO zgromadziła około 100 Wystawców. Tragi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń rolniczych, materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, usługodawców z branży budowlanej, firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na zamówienie indywidualnych klientów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów a także ogrodników i sadowników wraz z producentami żywności regionalnej.

W głównym sektorze targowym swoją ofertę przedstawili producenci i dystrybutorzy maszyn m.in. firmy POLSAD, PIOMAR AGRO-TECH, ROLMECH, ROL-BRAT i PAK-ROL. Nowością tegorocznych Targów ROLEXPO był  pokaz polowy maszyn, firma ROLMECH zaprezentowała m.in. kosiarki.

W sektorze „BUDOWA” uczestnicy mieli możliwość  zapoznania się z bogatą ofertą energooszczędnych kotłów i piecy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stoiska promujące technologie odnawialnych źródeł energii np. z panelami solarnymi. Na uwagę zasługiwało stoisko firmy HANTVERKARPOOLEN, które wyróżniało się szczególną aranżacją przyciągającą uwagę wszystkich, nie tylko zainteresowanych budownictwem.

Z bogatą ofertą ogrodniczo-szkółkarską uczestnicy targów mogli zapoznać się w sektorze „OGRÓD”. Zgromadzone rośliny zachwycały swoją różnorodnością i szybko trafiały do nabywców. Ciekawą ofertę prezentowali także producenci mebli z wikliny.

Sektor informacyjny reprezentowany był przez instytucje i związki państwowe, banki oraz media. W tym bloku banki oferowały swoje produkty dla rolników, agencje informowały o formach wsparcia rolnictwa i obszarów wiejskich, KRUS promował bezpieczną pracę w gospodarstwie rolnym. Ofertę wydawniczą prezentowały wydawnictwa m.in.: Hortpress i Murator.

Atrakcją tegorocznej edycji Targów ROLEXO okazały się stoiska oferujące produkty z polską żywnością regionalną. Zwiedzający mogli degustować i zakupić wędliny, sery, chleby, soki, miody i inne specjały wytwarzane z naturalnych produktów.

Wystawie towarzyszył Konkurs o dyplom i statuetkę Targów ROLEXPO. Przedmiotem Konkursu była ocena formy prezentacji oferty oraz wygląd stoiska w ramach Targów. Jury w czasie tajnych obrad nominowało kilku wystawców oraz wyłoniło Laureatów:

  • I miejsce – przyznano firmie „POLSAD
  • II miejsce – przyznano firmie „HANTVERKARPOOLEN
  • III miejsce – przyznano firmie „ROL-BRAT

 

 

Ostatnio dodane:

Komentarze

Listopad, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu