Lipiec
21
03:29
Imieniny:
Danieli, Wawrzyñca, Wiktora
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Aktualności

Podsumowanie Targów ROLEXPO 2014

Dodane 1 września 2014 o 12:24   Autor: Magdalena Kurantowicz-Gołuńska   Źródło: mat. prasowe Murator EXPO Sp. z o.o.
_DSC5614 (448x299)

Tegoroczna edycja  Targów ROLEXPO zgromadziła około 100 Wystawców. Tragi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń rolniczych, materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, usługodawców z branży budowlanej, firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na zamówienie indywidualnych klientów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów a także ogrodników i sadowników wraz z producentami żywności regionalnej.

W głównym sektorze targowym swoją ofertę przedstawili producenci i dystrybutorzy maszyn m.in. firmy POLSAD, PIOMAR AGRO-TECH, ROLMECH, ROL-BRAT i PAK-ROL. Nowością tegorocznych Targów ROLEXPO był  pokaz polowy maszyn, firma ROLMECH zaprezentowała m.in. kosiarki.

W sektorze „BUDOWA” uczestnicy mieli możliwość  zapoznania się z bogatą ofertą energooszczędnych kotłów i piecy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stoiska promujące technologie odnawialnych źródeł energii np. z panelami solarnymi. Na uwagę zasługiwało stoisko firmy HANTVERKARPOOLEN, które wyróżniało się szczególną aranżacją przyciągającą uwagę wszystkich, nie tylko zainteresowanych budownictwem.

Z bogatą ofertą ogrodniczo-szkółkarską uczestnicy targów mogli zapoznać się w sektorze „OGRÓD”. Zgromadzone rośliny zachwycały swoją różnorodnością i szybko trafiały do nabywców. Ciekawą ofertę prezentowali także producenci mebli z wikliny.

Sektor informacyjny reprezentowany był przez instytucje i związki państwowe, banki oraz media. W tym bloku banki oferowały swoje produkty dla rolników, agencje informowały o formach wsparcia rolnictwa i obszarów wiejskich, KRUS promował bezpieczną pracę w gospodarstwie rolnym. Ofertę wydawniczą prezentowały wydawnictwa m.in.: Hortpress i Murator.

Atrakcją tegorocznej edycji Targów ROLEXO okazały się stoiska oferujące produkty z polską żywnością regionalną. Zwiedzający mogli degustować i zakupić wędliny, sery, chleby, soki, miody i inne specjały wytwarzane z naturalnych produktów.

Wystawie towarzyszył Konkurs o dyplom i statuetkę Targów ROLEXPO. Przedmiotem Konkursu była ocena formy prezentacji oferty oraz wygląd stoiska w ramach Targów. Jury w czasie tajnych obrad nominowało kilku wystawców oraz wyłoniło Laureatów:

  • I miejsce – przyznano firmie „POLSAD
  • II miejsce – przyznano firmie „HANTVERKARPOOLEN
  • III miejsce – przyznano firmie „ROL-BRAT

 

 

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu