Sierpień
19
15:10
Imieniny:
Emilii, Julinana, Konstancji
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Premiera nowego osprzętu rolniczego marki New Holland

Dodane 13 listopada 2017 o 15:50   Źródło: mat. prasowy Hew Holland
PXV

Po mającym miejscu na początku tego roku nabyciu firmy Kongskilde Agriculture, marka New Holland rozpoczęła stopniową implementację narzędzi rolniczych do swojej oferty i wykorzystuje okazję targów Agritechnica 2017, jako miejsca premiery wybranych narzędzi na swoim targowym stoisku.

Kongskilde jest wiodącą firmą w swojej branży o uznanej renomie, a jej doświadczenie i wiedza fachowa czynią z niej idealnego partnera przy zadaniu stworzenia najlepszego w branży portfolio. Nowa, globalna platforma zapewni dalszy wzrost obu markom.

Przednia kosiarka dyskowa DiscCutter F 320P oraz tylna kosiarka dyskowa DiscCutter 320P z hydraulicznym zawieszeniem i zabezpieczeniem przed kamieniami należą do prezentowanych narzędzi do zbioru siana i paszy. Staną się one częścią naszej rodziny żółtych maszyn żniwnych, do której już należą prasy wielkogabarytowe, prasy zwijające i sieczkarnie samobieżne.

Portfolio marki New Holland wzbogaci się również o narzędzia do uprawy gleby. Na targach marka przedstawi 6-skibowy zawieszany pług PXV do prac ciężkich o regulowanej szerokości, z zabezpieczeniem przed kamieniami i hydraulicznym kołem podporowym oraz glebogryzarkę  RVM z 4-biegową skrzynią przekładniową i zębami w kształcie litery C. Te maszyny uprawowe będą oferowane w kolorze niebieskim.

DiscCutter_F_320P

Nowe narzędzia rolnicze w kolorze żółtym i niebieskim, prezentowane na stoisku marki New Holland będą dystrybuowane w regionach EMEA i APAC poprzez obecną sieć dealerską, dostępne w sprzedaży już od wiosny 2018 r.

Wsparcie klientów oraz dostawy części zamiennych zapewnią dealerzy marki New Holland. Dodatkowe wsparcie zapewni specjalny zespół ds. sprzedaży i serwisu, którego członkowie posiadają wymaganą wiedzę ekspercką w zakresie wspomnianych.

Marka Kongskilde Agriculture będzie w dalszym ciągu oferowała swoje produkty poprzez własną sieć dilerską.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu