Lipiec
12
20:59
Imieniny:
Brunona, Jana, Wery
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Aktualności

Premiera w Nadarzynie

Dodane 29 listopada 2016 o 15:30   Autor: Jan Przyrowski
Chór
Na targowej estradzie występowały chóry Kół Gospodyń Wiejskich, organizacji obchądzącej 150-lecie działalności (Fot. J. Przyrowski)

Kalendarz krajowych imprez wystawiennicyzch branży rolniczej wbogacił się o kolejną pozycję – Centralne Targi Rolnicze, organizowane przez Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

W pierwszej edycji imprezy, która odbyła się w dniach 25–27 listopada pod honorowm patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Rozwoju oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego, wzięło ponad 300 wystawców. W dwoch halach targowych zaprezentowano nowatorskie rozwiązania, nowe produkty i technologie oraz usługi dla rolnictwa.

Obecność na targach stwarzała rolnikomdoskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z producentami maszyn i urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, przetwórstwa i przechowalnictwa, nasion, nawozów i środków ochrony roślin, a także z przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe i doradcze w branży rolno-spożywczej.

Targom towarzyszyła wystawa zwierząt gospodarskich i ptactwa. Zaprezentowano tu pochodzące wyłącznie z polskich hodowli rasy koni, bydła, owiec, świń, królików i drobiu.

W bogatym programie imprez towarzyszących targom zorganizowano, we współpracy z patronami i partnerami merytorycznymi, konferencje i panele dyskusyjne, dotyczące możliwości rozwoju zagranicznej aktywności polskich przedsiębiorców oraz innowacyjnej działalności branży rolno-spożywczej.

Barwny akcent do atmosfery targowej wniosła obecność w  Nadarzynie przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich ze wszystkich regionów kraju, organizacji obchodzącej jubileusz 150-lecia działalności. Zwiedzający targi mogli podziwiać misternie przygotowane tradycyjne stoły wigilijne, a także wysłuchać występów efektownie prezentujących się w barwnych regionalnych strojach ludowych chórów pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu