Kwiecień
05
01:04
Imieniny:
Ady, Celestyny, Ireneusza
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Aktualności

Premiera w Nadarzynie

Dodane 29 listopada 2016 o 15:30   Autor: Jan Przyrowski
Na targowej estradzie występowały chóry Kół Gospodyń Wiejskich, organizacji obchądzącej 150-lecie działalności (Fot. J. Przyrowski)

Kalendarz krajowych imprez wystawiennicyzch branży rolniczej wbogacił się o kolejną pozycję – Centralne Targi Rolnicze, organizowane przez Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

W pierwszej edycji imprezy, która odbyła się w dniach 25–27 listopada pod honorowm patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Rozwoju oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego, wzięło ponad 300 wystawców. W dwoch halach targowych zaprezentowano nowatorskie rozwiązania, nowe produkty i technologie oraz usługi dla rolnictwa.

Obecność na targach stwarzała rolnikomdoskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z producentami maszyn i urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej, przetwórstwa i przechowalnictwa, nasion, nawozów i środków ochrony roślin, a także z przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe i doradcze w branży rolno-spożywczej.

Targom towarzyszyła wystawa zwierząt gospodarskich i ptactwa. Zaprezentowano tu pochodzące wyłącznie z polskich hodowli rasy koni, bydła, owiec, świń, królików i drobiu.

W bogatym programie imprez towarzyszących targom zorganizowano, we współpracy z patronami i partnerami merytorycznymi, konferencje i panele dyskusyjne, dotyczące możliwości rozwoju zagranicznej aktywności polskich przedsiębiorców oraz innowacyjnej działalności branży rolno-spożywczej.

Barwny akcent do atmosfery targowej wniosła obecność w  Nadarzynie przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich ze wszystkich regionów kraju, organizacji obchodzącej jubileusz 150-lecia działalności. Zwiedzający targi mogli podziwiać misternie przygotowane tradycyjne stoły wigilijne, a także wysłuchać występów efektownie prezentujących się w barwnych regionalnych strojach ludowych chórów pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Kwiecień, 2020

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu