Czerwiec
20
02:34
Imieniny:
Bogny, Rafaeli, Rafała
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Prestiżowe wyróżnienie dla kombajnu MF IDEAL

Dodane 20 kwietnia 2018 o 11:48   Źródło: mat. prasowy Massey Ferguson
MF IDEAL 9T COMBINE_WORKING_CZ_0717-1686_143262

Kombajn Massey Ferguson IDEAL zdobył nagrodę Red Dot w kategorii pojazdów użytkowych, otrzymując tytuł „Red Dot: Najlepsze z najlepszych”. Nagroda Red Dot w kategorii Product Design jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród za niezwykłe wzornictwo i innowacyjność.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono łącznie 6300 produktów z 59 krajów. Wszystkie produkty zostały ocenione indywidualnie przez międzynarodowe jury składające się z 40 niezależnych profesjonalistów w branży projektowania. Jury uznało kombajny nowej serii IDEAL za maszyny najwyższej jakości o efektownym wzornictwie, łączące zastosowane w nich  innowacyjne rozwiązania z elegancką grafitową barwą. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 9 lipca w Teatrze Aalto w niemieckim mieście Essen.

– Nagroda Red Dot „Najlepsze z najlepszych” w kategorii Product Design to kolejny ważny kamień milowy, który potwierdza sukces koncernu AGCO w dostarczaniu nowoczesnych projektów o wysokim stopniu innowacyjności – mówi Francesco Quaranta, Vice-President Sales, Marketing and Product Management Massey Ferguson, Europe and the Middle East

IDEAL marki Massey Ferguson to całkowicie nowa seria kombajnów o wysokiej wydajności, zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania rolników i operatorów kombajnów na całym świecie. Seria IDEAL, wyznaczająca nowe poziomy wydajności w branży, obejmuje trzy modele wyposażone w silniki o mocy od 451 do 647 KM. Priorytetowe znaczenie przy ich tworzeniu miało zapewnienie znacznego wzrostu wydajności i efektów pracy. Kombajny tej serii nie tylko mają największy dostępny obecnie na rynku europejskim zbiornik na zboże, najszybszy współczynnik rozładunku i największy obszar omłotu, zastosowano w nich wiele wyjątkowych nowych funkcji. Jedną z nich jest pełna łączność w postaci kompletnej i automatycznej regulacji – wizualizacji IDEALharvest oraz Real Time Crop Flow (przepływu zbiorów w czasie rzeczywistym). U podstaw serii IDEAL leży najbardziej wydajny system przetwarzania spośród wszystkich kiedykolwiek zaprojektowanych przez koncern AGCO, umożliwiający uzyskanie lepszych wyników w zakresie jakości ziaren i słomy, omłotu ziarna, zapotrzebowania na moc i wydajności zbioru w różnych warunkach.

– Jesteśmy na końcowym etapie pełnego przeszkolenia dedykowanych zespołów Massey Ferguson ds. kombajnów IDEAL w naszych sieciach dealerskich na wszystkich rynkach w Europie i na Bliskim Wschodzie w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Prowadzimy przygotowania Gold Harvest Season w 2018 r., najbardziej ambitnego i przełomowego programu demonstracyjnego, który odbędzie się  we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i na Litwie. Wszyscy europejscy rolnicy będą mieli możliwość zdobycia własnych doświadczeń i przekonania się, dlaczego akurat kombajn IDEAL jest dla nich najlepszym wyborem – wyjaśnia Francesaco Quaranta.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Czerwiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu