Marzec
13
03:46
Imieniny:
Bożeny, Krystyny, Marka
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Szybkim i lekkim krokiem po trawniku z kosiarką akumulatorową

Dodane 7 sierpnia 2017 o 13:09   Źródło: mat. prasowy Husqvarna
Husqvarna Kosiarka LC 141Li  (2)
Fot. Husqvarna AB

Rynek kosiarek jest niezwykle bogaty i różnorodny. Jedni użytkownicy darzą zaufaniem urządzenia spalinowe, inni preferują elektryczne. Jednak najnowsze trendy w ogrodnictwie idą w kierunku maszyn akumulatorowych. Są nie tylko ciche i ergonomiczne, ale przede wszystkim proekologiczne.

Koszenie trawnika jest jednym z najważniejszych elementów jego pielęgnacji. Tylko często koszona trawa będzie tworzyć gęsty, zielony dywan, który będzie cieszył wzrok jego właściciela i z pewnością jego gości. Regularne koszenie sprzyja wzrostowi i krzewieniu się trawy oraz ogranicza rozwój chwastów. Każde gospodarstwo domowe doposaża się w taki sprzęt, który spełnia oczekiwania, ale także jest odpowiednio dostosowany do powierzchni koszonej. Na rynku dostępne jest szerokie spektrum maszyn, które pozwalają na skoszenie trawnika.  Do wyboru mamy kosiarki ręczne, kosiarki elektryczne, spalinowe, a nawet niewymagające udziału człowieka kosiarki automatyczne. Dobierając kosiarkę, musimy ją optymalnie dostosować do terenu, w jakim będziemy kosić, do wielkości trawnika oraz możliwości zasilania urządzenia.  Nowością w tej kategorii są kosiarki akumulatorowe budzące coraz większe zainteresowanie wśród posiadaczy ogrodów oraz właścicieli terenów zieleni. – – W najnowszej ofercie Husqvarna przygotowała dla swoich klientów nowość w postaci akumulatorowej kosiarki LC 141VLi. Akumulator litowo-jonowy z systemem BMS zapewnia długotrwałą moc i wydajność na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do kosiarek elektrycznych, użytkownicy mogą cieszyć się swobodą pracy bezprzewodowej. Bez benzyny, spalin i nadmiernego hałasu jak w przypadku kosiarek spalinowych. Husqvarna, jako wiodący lider w tej branży, nieustannie wyznacza światowe trendy w zakresie pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni” – podkreśla Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Regularne koszenie to jeden z najbardziej podstawowych obowiązków na drodze do pięknego trawnika. Systematyczne przycinanie powoduje jego zagęszczenie. Taki stan możemy osiągnąć z pomocą akumulatorowej kosiarki Husqvarna LC 141VLi. Wyposażenie jej we własny napęd zapewnia komfort pracy na przydomowym terenie. Prędkość jazdy można bez trudu dostosować do własnych potrzeb i stanu trawnika. Ergonomiczny kształt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem i panelem sterowania sprawiają, że obsługa maszyny jest bardzo prosta. Niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę i minimum niedogodności dla osób w otoczeniu. Panel sterowania jest bardzo prosty w obsłudze, wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Marzec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu