Marzec
20
03:52
Imieniny:
Joachima, Kiry, Maurycego
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Targi Agro Show

Dodane 28 sierpnia 2017 o 10:17   Źródło: mat. prasowy Agro Show
AS2017-210x297

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych w tym roku już po raz XIX organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW. Wystawa odbędzie że w dniach 22-25 września w Bednarach, koło Poznania, w gminie Pobiedziska.

AGRO SHOW jest doskonałym miejscem by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla rolnictwa. Ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje oferty. Wystawa to nie tylko maszyny i urządzenia. AGRO SHOW to kompleksowa impreza, gdzie rolnicy mogą zapoznać się także z najnowszą propozycją środków ochrony roślin, nawozów, nasion, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, czy wreszcie całą gamą usług dla rolnictwa. To miejsce gdzie znajdą wszystko co niezbędne jest do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Jest to jedyna taka okazja w roku aby w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi produktami dedykowanymi dla rolnictwa, ale także wymienić doświadczenia, spotkać się z producentami i dealerami maszyn i urządzeń, porozmawiać z fachowcami i u źródeł zaczerpnąć niezbędnej wiedzy. To wreszcie okazja by zobaczyć maszyny podczas pracy podczas zaaranżowanych pokazów.

Na tegorocznym ARGO SHOW planowane są również seminaria, a także stoiska doradcze agend Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie będzie można bezpośrednio zadać pytanie na nurtujące pytania.

Podczas XIX AGRO SHOW rozstrzygnięte zostaną konkursy organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Serwis na Medal, Mechanik na Medal i Młody Mechanikna Medal – konkurs kierowany do uczniów szkół rolniczych. Dodatkowo wszyscy którzy odwiedzą wystawę będą mogli wziąć udział w interaktywnej „ŚCIEŻCE EDUKACYJNEJ”.
Tradycyjnie zarówno wstęp na teren AGRO SHOW, jak i skorzystanie z parkingów jest bezpłatne. Dodatkowo każdy odwiedzający otrzyma przy wejściu bezpłatny katalog, w którym znajdzie dane wszystkich wystawców oraz będzie mógł skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu Wi-Fi.
Serdecznie zapraszamy na Wystawę AGRO SHOW 2017.

AS2017-210x148,5

Ostatnio dodane:

Komentarze

Marzec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu