Lipiec
11
10:11
Imieniny:
Benedykta, Kariny, Olgi
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Aktualności

Targi Open Farm 2018

Dodane 26 kwietnia 2018 o 14:43
openfarm fot

Już 19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – największej wystawy rolnej województwa mazowieckiego. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających! To bez wątpienia doskonała okazja, aby zaprezentować setkom firm i indywidualnym rolnikom swoją ofertę, najlepsze produkty i usługi.  Podczas
I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. To z całą pewnością sukces nie tylko organizatorów, ale i całego powiatu przasnyskiego oraz bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

Dla wystawców

Całość targów zostanie podzielona na trzy główne obszary: wystawę rolniczą, wiosenny kiermasz ogrodniczy oraz I regionalną wystawę zwierząt hodowlanych. Ponadto wystawcy mogą zaprezentować się szerzej w trakcie pokazów i demonstracji oraz korzystając z szerokiego wachlarza promocji oferowanej przez organizatorów wydarzenia (reklama stacjonarna i internetowa). Na Targach Open Farm swoje miejsce odnajdą producenci i sprzedawcy sprzętu rolniczego, środków ochrony roślin, nawozów, producenci materiału szkółkarskiego, sprzedawcy roślin, kwiatów i sprzętu ogrodniczego, sprzedawcy produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych oraz przedstawiciele branży bankowej i ubezpieczeniowej. W tym roku organizatorzy zapewniają ponad 70 ha powierzchni wystawienniczej, bezpłatne parkingi w strefie VIP, a także najniższe ceny powierzchni wystawienniczej w kraju oraz dodatkowe rabaty za wcześniejszą rezerwację miejsc!

Jakie atrakcje przewidzieliście dla zwiedzających?

Równocześnie celem będzie, jak najlepsze przywitanie zwiedzających, którzy odwiedzą stanowiska poszczególnych wystawców, skorzystają z możliwości przetestowania sprzętu, uczestnictwa w pokazach oraz możliwości zakupu różnorodnych produktów. Ważną częścią targów będzie również możliwość połączenia czasu na zwiedzanie z uczestnictwem w mszy świętej i liturgii Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), która dla wielu osób podkreśla istotę misji rolniczej. W chwilach przerwy można odpocząć na przygotowanych miejscach rekreacyjnych i skorzystać z oferty stoisk grillowych. Warto przypomnieć, że na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – agregatu podorywkowego GRUBER S. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny wstęp oraz parkingi.

Nowości

Organizatorzy Targów Open Farm przygotowali szereg nowości, które uatrakcyjnią przebieg imprezy oraz wyznaczą nowe standardy w przygotowaniu ogólnopolskich wydarzeń rolniczych. Warto wymienić specjalną strefy dla dzieci, która urozmaici czas najmłodszych. Ponadto uczestnicy o zdolnościach artystycznych skorzystają z konkursów na najlepszą relację video z Targów Open Farm. Oprócz tego targi będą świetną okazją do spotkania z YouTuberami zajmującymi się tematyką rolniczą, którzy skorzystają ze specjalnej Strefy VIP, a w przygotowanym ogródku YouTube odbędą się spotkania z fanami. Ponadto ze względu na olbrzymie zainteresowanie graczy  w trakcie I Edycji Targów Open Farm, odbędą się mistrzostwa w Farming Simulator 2017 z jeszcze większą ilością stanowisk komputerowych i atrakcyjnymi nagrodami!

Targi Open Farm to świetne miejsce dla wystawców, którzy odnajdą komfortowe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług przed szerokim odbiorcą. Z kolei z perspektywy zwiedzających uczestnictwo w imprezie to doskonała okazja na zapoznanie się z nowinkami rolniczymi oraz spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

Zapraszamy serdecznie na Targi Open Farm 2018!

Patronat medialny nad imprezą objęło nasze czasopismo “Agrotechnika”.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Lipiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu