Kwiecień
05
01:18
Imieniny:
Ady, Celestyny, Ireneusza
[wpdreams_ajaxsearchpro id=1]

Partner portalu

Aktualności

Targi Open Farm 2018

Dodane 26 kwietnia 2018 o 14:43

Już 19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – największej wystawy rolnej województwa mazowieckiego. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających! To bez wątpienia doskonała okazja, aby zaprezentować setkom firm i indywidualnym rolnikom swoją ofertę, najlepsze produkty i usługi.  Podczas
I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. To z całą pewnością sukces nie tylko organizatorów, ale i całego powiatu przasnyskiego oraz bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

Dla wystawców

Całość targów zostanie podzielona na trzy główne obszary: wystawę rolniczą, wiosenny kiermasz ogrodniczy oraz I regionalną wystawę zwierząt hodowlanych. Ponadto wystawcy mogą zaprezentować się szerzej w trakcie pokazów i demonstracji oraz korzystając z szerokiego wachlarza promocji oferowanej przez organizatorów wydarzenia (reklama stacjonarna i internetowa). Na Targach Open Farm swoje miejsce odnajdą producenci i sprzedawcy sprzętu rolniczego, środków ochrony roślin, nawozów, producenci materiału szkółkarskiego, sprzedawcy roślin, kwiatów i sprzętu ogrodniczego, sprzedawcy produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych oraz przedstawiciele branży bankowej i ubezpieczeniowej. W tym roku organizatorzy zapewniają ponad 70 ha powierzchni wystawienniczej, bezpłatne parkingi w strefie VIP, a także najniższe ceny powierzchni wystawienniczej w kraju oraz dodatkowe rabaty za wcześniejszą rezerwację miejsc!

Jakie atrakcje przewidzieliście dla zwiedzających?

Równocześnie celem będzie, jak najlepsze przywitanie zwiedzających, którzy odwiedzą stanowiska poszczególnych wystawców, skorzystają z możliwości przetestowania sprzętu, uczestnictwa w pokazach oraz możliwości zakupu różnorodnych produktów. Ważną częścią targów będzie również możliwość połączenia czasu na zwiedzanie z uczestnictwem w mszy świętej i liturgii Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), która dla wielu osób podkreśla istotę misji rolniczej. W chwilach przerwy można odpocząć na przygotowanych miejscach rekreacyjnych i skorzystać z oferty stoisk grillowych. Warto przypomnieć, że na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – agregatu podorywkowego GRUBER S. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny wstęp oraz parkingi.

Nowości

Organizatorzy Targów Open Farm przygotowali szereg nowości, które uatrakcyjnią przebieg imprezy oraz wyznaczą nowe standardy w przygotowaniu ogólnopolskich wydarzeń rolniczych. Warto wymienić specjalną strefy dla dzieci, która urozmaici czas najmłodszych. Ponadto uczestnicy o zdolnościach artystycznych skorzystają z konkursów na najlepszą relację video z Targów Open Farm. Oprócz tego targi będą świetną okazją do spotkania z YouTuberami zajmującymi się tematyką rolniczą, którzy skorzystają ze specjalnej Strefy VIP, a w przygotowanym ogródku YouTube odbędą się spotkania z fanami. Ponadto ze względu na olbrzymie zainteresowanie graczy  w trakcie I Edycji Targów Open Farm, odbędą się mistrzostwa w Farming Simulator 2017 z jeszcze większą ilością stanowisk komputerowych i atrakcyjnymi nagrodami!

Targi Open Farm to świetne miejsce dla wystawców, którzy odnajdą komfortowe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług przed szerokim odbiorcą. Z kolei z perspektywy zwiedzających uczestnictwo w imprezie to doskonała okazja na zapoznanie się z nowinkami rolniczymi oraz spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

Zapraszamy serdecznie na Targi Open Farm 2018!

Patronat medialny nad imprezą objęło nasze czasopismo „Agrotechnika”.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Kwiecień, 2020

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu