Sierpień
19
15:10
Imieniny:
Emilii, Julinana, Konstancji
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

Ursus po raz drugi w Hanowerze

Dodane 14 listopada 2017 o 10:44   Źródło: mat. prasowy Ursus S.A.
Ursus_III

Ursus S.A. już po raz drugi uczestniczy w największej na świecie halowej wystawie sprzętu rolniczego „Agritechnica” w Hanowerze. Stoisko firmy Ursus jest reklamą nie tylko samej spółki, ale także polskiego przemysłu oraz krajowej myśli technologicznej.

Ursus SA prezentuje tam pełną ofertę ciągników rolniczych w mocach od 50 do 150 KM spełniających rygorystyczne wymagania rynku niemieckiego. Na stoisku można zobaczyć ciągniki Ursus C-3150V Power oraz Ursus C-3110 HL. W Hanowerze znalazł się również ciągnik Ursus C-395 P, początkujący całą serię pojazdów wyposażonych w skrzynię biegów z funkcją powershuttle oraz powershift. Ciekawostką przykuwającą wszystkich odwiedzających stoisko jest legendarny, odrestaurowany model Ursus C-45. Jednak Ursus to nie tylko ciągniki, ale i maszyny rolnicze. Dlatego na stoisku nie mogło zabraknąć przyczep, pras rolujących oraz osprzętu produkowanego w lubelskich zakładach.

Targi techniki Rolniczej w Hannover Messe, spółce Ursus SA dają możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców oraz wzmocnienia swojej sieci sprzedaży na całym świecie. – Można mieć najnowocześniejszą technologię i najlepszą ofertę, jednak to zaufanie oraz personalny kontakt często decydują o podjęciu współpracy. Agritechnica daje nam możliwość nie tylko personalnego kontaktu, ale również zapoznania wszystkich zainteresowanych z konkretnymi produktami spółki. Dzięki takim działaniom możemy zaistnieć w świadomości wielu osób z całego świata i budować wizerunek firmy solidnej, innowacyjnej i godnej zaufania – mówi Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu Ursus S.A.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Sierpień, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak wydarzeń w wybranym dniu