Czerwiec
22
11:53
Imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Aktualności
Nawożenie
Ochrona
Okopowe
Oleiste
Prawo
Relacje
Rynek
Technika
Zboża

Partner portalu

Technika

ZETOR CRYSTAL powraca

Dodane 21 sierpnia 2018 o 13:28   Źródło: mat. prasowy Zetor
ZETOR CRYSTAL TEASER

Ciągnik, który niestrudzenie pracował w każdych warunkach, latem i zimą, zdobywając uznanie rolników za jego siłę i wytrzymałość, powraca. Czeski producent traktorów z radością informuje, że już wkrótce wprowadzi na rynek nową generację ZETOR CRYSTAL.

Nowy sześciocylindrowy model o maksymalnej mocy 171 KM zostanie 23 sierpnia po raz pierwszy zaprezentowany światu w ramach otwarcia międzynarodowego agrosalonu  „Země Živitelka’’ w Czeskich Budziejowicach w Czechach.  Od tego dnia będzie już można ciągnik zamawiać.

– CRYSTAL wraca dokładnie w 50. rocznicę wprowadzenia tego popularnego modelu na rynek. W trakcie rozmów z naszymi klientami często słyszymy życzenie, aby ZETOR rozszerzał swoją ofertę traktorów o większej mocy. Dzięki nowej maszynie CRYSTAL marka ZETOR wraca do segmentu maszyn o mocy do 170 KM. Życzę ciągnikom nowej generacji, by znalazły drogę do klientów i nawiązały do swoich dawnych sukcesów – mówi Marián Lipovský, dyrektor wykonawczy ZETOR TRACTORS a.s.

Nowy ciągnik jest napędzany sprawdzonym sześciocylindrowym silnikiem Deutz, o pojemności skokowej  6,1 l i maksymalnej mocy 171 KM. Silnik spełnia limit emisji spalin STAGE IV. W układzie przeniesienia napędu zastosowano skrzynię biegów ZETOR ECO 40, która jest już używana w modelach FORTERRA i przy maksymalnej prędkości 40 km/h pracuje na ekonomicznych 1750 obrotach na minutę. Kolejne innowacje CRYSTALU to wielofunkcyjny panel sterowania z elektronicznym sterowaniem układów hydraulicznych, a w kabinie operatora nowa deska rozdzielcza, komfortowe siedzenie obrotowe i szereg innych ulepszeń poprawiających ergonomię kabiny. Ciągnik jest wyposażony w amortyzowaną przednią oś oraz elementy zwiększające jego bezpieczeństwo, takie jak: hamulce (hamowanie przedniej osi jest sterowane hydraulicznie, a tylniej osi pneumatycznie), lusterka panoramiczne, lusterka wsteczne wewnątrz kabiny, czujnik wbudowany w fotel kierowcy, który wyłączy WOM, w momencie, kiedy operator opuści swoje miejsce.

Ostatnio dodane:

Komentarze

Czerwiec, 2019

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

Nd

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak wydarzeń w wybranym dniu